Значна частина росіян призовного віку втекла від мобілізації за кордон — Ганна Маляр

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Жовтня 2022, 15:35

Про це повідомила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр під час брифінгу, що відбувся сьогодні у Military Media Center.

«Оголошена в росії часткова мобілізація виявила реальне ставлення населення до воєнних авантюр злочинного керівництва країни-агресора», — наголосила вона. За даними, які стали відомі Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України, значна частина чоловіків призовного віку для ухиляння від мобілізації втекла за кордон, або намагається відкупитися від призову за гроші. Окремі особи вдавалися до самокаліцтва, симулювали хвороби та навіть були готові отримати довідку про непридатність з психіатричних відділень лікарень.

«Крім того, виявилося, що мо рф не спроможне якісно організувати забезпечення мобілізованих усім необхідним, тому більшість спорядження вони купували за власний кошт. Підготовка призваних проводилася в дуже стислі терміни або їх взагалі відразу з військкоматів направляли в райони проведення бойових дій. Уже відомі факти загибелі та потрапляння в полон цієї категорії російських військовослужбовців», — зазначила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.

Добавить комментарий