Зірка “Сватів” Ганна Кошмал зізналась, чому приховує свого чоловіка

ІНШЕ…

Відома українська акторка Ганна Кошмал, яка стала справжньою зіркою завдяки серіалу “Свати”, вирішила поділитись подробицями особистого життя. Відомо, що жінка має сім’ю. Разом з коханим вона виховує чудового синочка.

Однак, свого чоловіка Ганна Кошмал завжди приховує. Акторка показує його лише зі спини. У програмі “Життя відомих людей” зірка “Сватів” вирішила зізнатись, чому приховує свого коханого.

За словами Ганни Кошмал, її чоловік уникає публічності. Акторка поважає вибір коханого та повністю підтримує таке рішення. Також жінка зізналась, що не любить, коли її особисте життя обговорюють в новинах.

Якщо ж про чоловіка Ганна нічого не розповідає, то про маленького сина Михайлика – залюбки. Акторка зізналась, що він росте дуже допитливим хлопчиком. Ганна Кошмал часто брала сина на знімальні майданчики.

Під час декрету вона дуже сумувала за роботою, тому через місяць після народження сина відразу повернулась до зйомок. Також Ганна Кошмал поділилась методами виховання Михайлика. За словами акторки, вона постійно хвалить свого сина та проводить з ним багато часу.

Читайте також: Ведуча Олена-Крістіна Лебідь вперше зустрілась з мамою, яка сім місяців перебувала в окупації

Добавить комментарий