Жест доброї волі! ЗСУ під Сєвєродонецьком? Масштабне звільнення, гарна звістка з фронту!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Український прапор знову замайорів ще у двох населених пунктах на сході країни: у Ківшарівці на Харківщині та Новоселівці Донецької області.

Відповідні фото і відео безпосередньо з місць подій оприлюднив у своєму каналі народний депутат України, заступник голови комітету ВРУ з питань нацбезпеки та оборони Юрій Мисягін.

Зазначається, що селище Новоселівку Донецкої області деокупували підрозділи 81-ї окремої аеромобільної бригади ЗСУ та Національної Гвардії України.

Під контроль українських Сил оборони перейшло й селище міського типу Ківшарівка, розташоване на лівому березі річки Оскіл і підпорядковане місту Куп’янськ на Харківщині. На місцевій вежі зв’язку та над адміністративною будівлею вже піднято синьо-жовтий стяг.

На мапі Deep State обидва населених пункти вже позначено блакитних кольором як щойно звільнені території.

Тим часом російські джерела панікують через успішні наступальні дії ЗСУ на Лиманському напрямку й заявляють про ймовірність оперативного оточення окупаційних військ.

Саме з Лиману може початися деокупація Луганської області. Українські захисники перебувають на відстані 20 кілометрів на північ і північний схід від міста. Тим часом російські ЗМІ поширюють відео з істерикою пропагандиста соловйова.

Владімір соловйов ніяк не збагне, чому російське керівництво не відправить додаткові підрозділи на поле бою. Мовляв, треба терміново наростити військовий потенціал.

Пропагандист боїться, що окупанти можуть втратити захоплені території та просто розвести руками.

Проспали, як у Харкові? Там не проспали, там бої уже скільки йдуть. Що у нас нема сил і засобів? Мільйон з лишнім армія. Давайте вже по-справжньому,– в істериці кричить соловйов.

Добавить комментарий