Залужний про контрнаступ ЗСУ: Ситуація складна, але повністю контрольована

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Під час контрнаступу українських захисників ситуація залишається складною, але контрольованою та має свій розвиток згідно плану України.

Про це повідомив Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний у своєму Telegram каналі.

– Під час сьогоднішньої телефонної розмови з Головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі обговорили оперативну обстановку, проаналізувавши наступальну та оборонну операції Збройних Сил України. Ситуація складна, але повністю контрольована і розвивається за нашим планом, – написав головнокомандувач.

Він додав, що разом з колегою-генералом “звірили годинники” щодо стану забезпечення українського війська озброєнням і технікою.

Нагадаємо, за останні кілька днів наступальні операції української армії тривають одразу по декількох фронтах: у Херсонській області, в Донецькій області та на Луганщині. Це, зокрема, відбувається після звільнення більшої частини Харківської області від окупаційних сил Російської Федерації.

Аналітики з американського Інституту вивчення війни вважають, що контрнаступ українських Збройних сил далекий від завершення, оскільки просування ЗСУ в Луганській області тільки розпочалось.

5 жовтня повідомлялось, що українські війська увійшли до Греківки та Макіївки на заході Луганської області.

Фото: Валерій Залужний

Добавить комментарий