З родинами полонених захисників відбулась зустріч в Координаційному штабі

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Вересня 2022, 8:57

Відбулась зустріч представників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими з рідними полонених та зниклих безвісти військових моряків. Обговорювали організацію наступних обмінів, можливість отримання у Координаційному штабі довідок, роботу з міжнародними організаціями, зокрема, мандат Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими у Телеграм-каналі.

На зустрічі був присутнім секретар Координаційного штабу Дмитро Усов, представники Збройних Сил України, Національної поліції України, юристи, а також заступниця директора Національного інформаційного бюро (НІБ) Вікторія Петрук.

Крім того, під час зустрічі йшлося про організацію регіонального відділення Координаційного штабу на півдні України, щоб родинам захисників можна було вирішувати проблеми, не приїжджаючи до столиці.

Сім’ї українських оборонців турбує передусім брак інформації про становище поранених військовополонених і можливість отримання ними медичної допомоги.

Представники ЗСУ запевнили, що статус чи завершення контрактів військовослужбовців не впливають на переговори щодо їхнього визволення.

Рідні військових передали запитання від родичів українських захисників, які перебувають на тимчасово непідконтрольній Україні території. Вікторія Петрук також надала консультації близьким та рідним військових моряків.

Добавить комментарий