Якось в понеділок я поверталася додому з роботи, і побачила, що на лавочці біля будинку сидять сусідки, а з ними і моя свекруха. Мене вони не відразу помітили, тому я частково почула їхню розмову, і те, що насправді про мене думає мама мого чоловіка

Dweb.

У нас з чоловіком все було добре, ми жили окремо. Звичайно, час від часу виникали якісь дрібні непорозуміння, але в основному все було нормально.

Але рік тому чоловік прийняв рішення, що тепер з ними буде жити його мама, яка до того жила окремо, в селі.

Цій новині я не вельми зраділа, але квартира належала чоловікові, тому мені нічого не залишалося, як просто прийняти цей факт.

Хоча я погано собі уявляла, як ми всі розмістимося в двокімнатній квартирі.

Приїхала Ганна Іванівна і прямо з порогу заявила, що їй потрібна окрема кімната, адже вона уже людина у віці, а внучці значно простіше буде з батьками в одній кімнаті.

Мене вона відразу попередила, що готувати вона нічого не буде, адже в квартирі є господиня молодша, щоправда запропонувала – якщо треба буде допомога, ти звертайся, допоможу чим зможу.

Свекруха і справді нічим по господарству не допомагала, у неї були спиці і вона постійно займалася в’язанням.

А ще, свекруху дуже полюбила наша п’ятирічна донечка, яка буквально не відходила від своєї бабусі, яка за в’язанням постійно розповідала їй цікаві історії.

З часом я також помітила, що з приходом свекрухи в нашому домі все змінилося, і змінилося на краще.

Тепер ми з чоловіком навіть стали менше сваpитися, і донечка завжди була під наглядом бабусі. Зранку Ганна Іванівна вела онуку в садочок, а потім забирала, а по дорозі завжди йшли гуляти в парк.

Якось в понеділок я поверталася додому з роботи, і побачила, що на лавочці біля будинку сидять сусідки, а з ними і моя свекруха.

Мене вони не відразу помітили, тому я частково почула їхню розмову, і те, що насправді про мене думає мама мого чоловіка.

Одна сусідка голосно розповідала про те, яка погана і лінива її невістка, нічого не робить, лише дбає за свій манікюр.

Інша сусідка скаржилася, що невістка любить довго спати і зовсім не вміє готувати.

А коли черга дійшла до Ганни Іванівни, вона всіх здивувала, сказала, що у неї найкраща невістка у світі. І зварити вміє, і в домі порядок, і красуня, і розумниця, одним словом, пощастило дуже її синові з дружиною, а їй з невісткою.

Після цього випадку я перестала називати свекруху Ганною Іванівною, тепер ця жінка стала для мене справжньою мамою.

Зараз ми з чоловіком збираємо гроші на будинок, щоб нам усім було комфортніше. Звичайно, мама буде жити з нами, і це навіть не обговорюється.

Спеціально для Українці Сьогодні.

Фото ілюстративне.

Добавить комментарий