Якось у п’ятницю дружина повернулася трохи пізніше, ніж зазвичай, сказала, що затрималася на роботі. Я нічого дивного не помітив, пішов на кухню робити вечерю, а дружина забігла в ванну. Раптом я почув дзвінок телефону, але мелодія була мені не знайома. Проте дзвінок лунав із сумочки моєї дружини. Я ніколи такого не робив, але цього разу я підійшов до сумки, і почав шукати телефон. В самій нижній кишеньці я знайшов гаджет, на який прийшло повідомлення

Dweb.

Ми з дружиною у шлюбі 15 років. За цей час ми дуже багато пройшли.

Починали ми з того, що знімали одну маленьку кімнату. А зараз у нас є своя трикімнатна квартира.

Дітей у нас двоє, два чудові синочки. Старшому 13 років, молодшому 10. Я дуже люблю своїх дітей, і дружину теж люблю.

Але нещодавно сталося таке, що просто перевернуло мій світ, і тепер я просто не знаю, що робити.

Якось у п’ятницю дружина повернулася трохи пізніше, ніж зазвичай, сказала, що затрималася на роботі.

Я нічого дивного не помітив, пішов на кухню робити вечерю, а дружина забігла в ванну.

Раптом я почув дзвінок телефону, але мелодія була мені не знайома. Проте дзвінок лунав із сумочки моєї дружини.

Я ніколи такого не робив, але цього разу я підійшов до сумки, і почав шукати телефон. В самій нижній кишеньці я знайшов гаджет, на який прийшло повідомлення.

Писав незнайомий чоловік, питав, як моя дружина доїхала, і дякував за незабутню зустріч. А в кінці був смайлик з поцілунком.

І тут нарешті до мене все дійшло – у моєї дружини є інший чоловік, з яким вона спілкується по іншому телефону, який старанно приховує від мене.

Дружина вийшла з ванни і я відразу сказав, що нам треба поговорити. В руках у мене був цей таємний телефон, і вона відразу зрозуміла, про що йтиме мова.

Спочатку дружина почала мене картати, яке я мав право залізти в її сумочку. А коли вона зрозуміла, що я налаштований серйозно, то відразу у всьому зізналася.

У неї є інший чоловік, роман з яким триває вже більше року. Вона пояснила мені, що любить і його, і мене. І якщо я вирішу з нею розлучитися, то вона мене зрозуміє.

Проблема в тому, що при розлученні нам доведеться ділити нашу гарну квартиру, заради якої ми так багато працювали.

Житла свого немає ні у мене, ні у неї. І якщо ми продамо нашу квартиру, то нам ледь вистачить на дві однокімнатні, і то не факт.

Що робити, я просто не знаю. І дітей шкода, адже вони звикли до цієї квартири, де в них є своя затишна кімната. А що їх чекатиме після нашого розлучення?

Друзі радять мені розлучитися, і жити в квартирі разом з колишньою дружиною, але тепер вже кожен своїм життям. Але я собі не уявляю, як це має бути, і чи це взагалі можливо.

А що б ви мені порадили?

Спеціально для Українці Сьогодні.

Фото ілюстративне.

Добавить комментарий