Як власноруч створити антипригарний шар на сковорідці

ЇЖА-РЕЦЕПТИ

[ad_1]

Як власноруч створити антипригарний шар на сковорідці. 1-3 місяці точно нічого не прилипне.

З часом до будь-якої, навіть найдорожчої, сковороди починає прилипати їжа. Оскільки велику кількість рослинної олії під час приготування страв використовувати не хочеться, то можна знайти інший вихід — відтворити антипригарний шар власноруч, інформує Ukr.Media.

У склянці розведіть 2 ст. л. звичайної солі з водою (приблизно півсклянки води). Вилийте на сковороду, поставте на вогонь.

Дочекайтеся, поки вода повністю википить на великому вогні.

Періодично помішуйте, щоб сіль розподілилася по всьому дну сковороди.

Коли води залишиться зовсім мало, зменшіть вогонь до мінімуму і прожарте сіль ще 2-3 хвилини. Потім сковороду промийте під проточною водою.

Після цього знову поставте суху сковороду на вогонь. Налийте рослинну олію в достатній кількості. Щіточкою змастіть дно і стінки сковороди. Дочекайтеся, поки олія нагріється, і як тільки піде невеликий димок, зменшіть вогонь до мінімуму і прожарте сковороду з олією ще 10-15 хвилин. Після промийте з милом.

Такого саморобного антипригарного шару вистачить на 1-3 місяці, залежно від того, як часто ви користуєтеся однією сковородою. Цей метод працює абсолютно з усіма сковорідками!

[ad_2]

Source link