Як припинити любити солодощі: прості та дієві поради

ЇЖА-РЕЦЕПТИ

[ad_1]

Як припинити любити солодощі: прості та дієві поради. Відмовитися від солодощів можна за дотримання певних порад.

Молочний шоколад з родзинками, печиво з горішками, какао з корицею, еклери, тортики і східні солодощі, які так і сочаться медом, — чи можна від усього цього відмовитися раз і назавжди? І не мучити себе, щосили чинячи опір бажанню з’їсти десерт, а припинити любити солодке? Виявляється, можна. Давайте спробуємо?

Не голодуйте

Якщо ви належите до ласунів, то перше, що вам потрібно зробити, — це стабілізувати рівень цукру у крові. Непереборна тяга до цукерок і тортиків, зазвичай, викликається різкими стрибками цукру. По-перше, намагайтеся у кожен прийом їжі включати складні вуглеводні — вони повільно засвоюються організмом, а глюкоза поступово надходить у кров. По-друге, їжте часто і невеликими порціями. Ідеальний варіант — 3 основних прийоми їжі і 2 перекуси. Завдяки дробовому харчуванню цукор протягом усього дня залишатиметься на стабільному рівні, інформує Ukr.Media.

Висипайтеся

Якщо ви протягом тривалого часу не висипаєтеся, організму не вистачає сил. А як швидко заповнити енергію? Звичайно ж, з’їсти щось солодке або жирне. Спробуйте постежити за своїми реакціями. Якщо ви втомилися, не виспалися і нервуєте, вам одразу більше хочеться їсти і тягне саме на шкідливі продукти? Намагайтеся спати не менше 7-8 годин на добу, і тяга до солодкого зменшиться.

Шукайте корисну заміну солодким продуктам

Існує досить багато солодких на смак продуктів, у яких немає доданого цукру. Фрукти, сухофрукти, сушені ягоди можуть стати у нагоді, коли дуже хочеться себе чимось побавити.

Не відмовляйтеся від солодкого зовсім

Подумайте, у який час доби вам зазвичай найбільше хочеться з’їсти щось солодке. Вранці? Після обіду? Коли робочий день ще не закінчився, а ви вже дуже втомилися? Дозвольте собі з’їсти невеликий десерт у цей час.

Уважно читайте етикетки

У багатьох продуктах міститься доданий цукор, причому серед них ті, які зовсім не здаються солодкими, — мариновані огірки, соуси, напівфабрикати, хліб. Намагайтеся скоротити до мінімуму кількість продуктів з доданим цукром, і ви зможете собі дозволити пару цукерок без шкоди для фігури.

Відмовтеся від солодких напоїв

Газовані води і пакетовані соки містять величезну кількість цукру. Відмовтеся від них раз і назавжди! Пийте воду і чай, а кількість кави максимально зменшіть — кофеїн теж порушує баланс глюкози у крові.

Не тримайте вдома і на робочому столі солодощі

Коли вам потрібно пройти до магазину, щоб з’їсти шоколадку або морозиво, цілком можливо, що ви вирішите відмовитися від цього задуму. Але якщо цукерки завжди під рукою, встояти перед спокусою набагато складніше.

Випробуйте силу волі

Багато людей запевняють, що якщо повністю відмовитися від солодкого на 4-5 днів, то після цього тяга до десертів або зникає взагалі, або істотно знижується.

[ad_2]

Source link