Як передати показання газу через Інтернет, в особистому кабінеті, іншими способами

ЦІКАВО

Про передачу показників газу різноманітними способами розповіли у газопостачальній компанії “Нафтогаз України”.

Передача показаників газу- кому та як

– Передавати показання лічильників газу потрібно від 1 по 5 число кожного місяця вашому оператору газорозподільної мережі (ГРМ) або облгазу.

– Функція розподілу газу належить безпосередньо оператору ГРМ. Представники цих компаній уповноважені приходити і перевіряти покази лічильників і стан газового обладнання.

– Знайти посилання на вашого оператора ГРМ або облгазу, за яким можна перейти і передати показання, можна на сайті Нафтогазу. Нафтогаз використовує дані від ГРМ для формування рахунків споживачів і, якщо щомісяця передавати показання вчасно, рахунки будуть правильними.

– Передати показання споживання газу можна в особистому кабінеті “Нафтогаз України”. Після натискання “Внести показники” система запропонує перейти на сайт вашого ГРМ або облгазу. Щоб передати показники лічильника необхідно увійти в особистий кабінет саме вашого оператора ГРМ.

– Особові рахунки у Нафтогазу та оператора ГРМ відрізняються. Пам’ятайте це при регістрації в особистому кабінеті оператора ГРМ.

– Для передачі показників лічильників можна скористатися сайтом або чатботом вашого оператора ГРМ

– Передати показники газу можна зателефонувавши вашому оператору ГРМ чи облгазу.

– Також можна передавати показання своїх газових лічильників SMS-повідомленням на короткий номер 7104. Заповнювати SMS слід наступним чином: спочатку зазначити номер особового рахунку (складається з 10 цифр), а потім через пробіл показання лічильника (до 5 цифр). Якщо повідомлення заповнене без помилок, то незабаром після його відправлення прийде відповідь.

Для більш детальної перевірки даних в Нафтогазі просять написати в особисті повідомлення компанії особовий рахунок, ПІБ власника та адресу помешкання.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Добавить комментарий