«Вообщє не хачу уезжать» — «Не уїдеш»: перші меми стосовно «бавовни» на Кримському мосту

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Жовтня 2022, 10:20

Ілюстративне фото

Щойно зранку поширилася інформація стосовно Кримського мосту, перше, що зробили українці — підірвали соціальні мережі мемами та фотожабами. Ми відразу зробили добірку з них, аби субота, 8 жовтня цього року, не переставала бути доброю. Віримо в ЗСУ! Віримо в перемогу!

Нагадаємо, за інформацією російських ЗМІ, сьогодні близько шостої години ранку на мосту, який поєднує анексований український Крим з материковою частиною росії, пролунала «бавовна». Пошкоджено автомобільне полотно, зупинено залізничне сполучення, горять цистерни з пальним.

За версією рашистського національного терористичного комітету, на автомобільній частині Кримського мосту з боку Таманського півострова стався підрив вантажного автомобіля, що спричинив спалах семи паливних залізничних цистерн, що прямували в напрямку Кримського півострова. Також комітет інформує про частковий обвал двох автомобільних прольотів моста. При цьому там заявляють, що арку над судноплавною частиною мосту не пошкоджено.

Так званий глава парламенту Криму Володимир Константінов заявив, що дорожнє полотно нібито пошкодили українські вандали.

З українського боку одним із перших відреагував радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк:

— Крим, міст, початок. Усе незаконне має бути зруйноване, усе вкрадене — повернуто Україні, усе російське окупаційне — вигнане.

Фото з відкритих джерел

Добавить комментарий