Водоліям і ще двом знакам в четвер не позаздриш: екстрасенси склали точний гороскоп для кожного знаку Зодіаку на 29 вересня. Чого чекати з радістю, а що краще того дня уникнути!

ЦІКАВО

Водоліям і ще двом знакам в четвер не позаздриш: екстрасенси склали точний гороскоп для кожного знаку Зодіаку на 29 вересня. Чого чекати з радістю, а що краще того дня уникнути!

Гороскоп на 29 вересня 2022 року від екстрасенсів.

Гороскоп на 29 вересня 2022 року підкаже, чого варто остерігатися в четвер. Кого чекають приємні знайомства, а кому можна сміливо вирушати в поїздки? Читайте гороскоп на 29 вересня від екстрасенсів.

Овен

Хороший день для романтичних зустрічей, початку стосунків. Взаєморозуміння між статями буде відмінне. Імовірне сприятливе вирішення якогось питання.

Телець

Чудовий день для вирішення будь-яких питань, для будь-яких справ. Можливі приємні контакти. Дуже вдалий день для покупок, торгівлі, догляду за волоссям і косметичних процедур. Можна непогано розважитися і провести романтичне побачення.

Близнюки

Чудовий день для догляду за нігтями і волоссям, для початку занять фітнесом з метою поліпшення форми. Гарний час для того, щоб зробити вибір супутника життя. В ухваленні рішень керуйтеся здоровим глуздом.

Рак

Можливо, хтось із друзів або знайомих захоче скористатися вашою добротою. Не давайте грошей у борг, не займайтеся благодійністю і не поручайтеся за інших.

Лев

Це прекрасний день для покупок, у тому числі й техніки. Все буде складатися легко, справи вдаватимуться. Ваше красномовство вам стане в пригоді. День вдалий для зустрічі з друзями, збору потрібної інформації.

Діва

Загостриться інтуїція, тому прислухайтеся до її порад. День гарний для походу в гості, зустрічі гостей, для серйозних покупок у дім і подарунків дітям. Не соромтеся проявляти позитивні почуття.

Терези

Чудовий день для спілкування та обміну інформацією, поїздок і торгівлі. Будьте більш чутливі до бажань інших, це допоможе вам налагодити довірливі взаємини з колегами і сусідами.

Скорпіон

Вашій винахідливості та рішучості можна позаздрити. На думку спадатимуть швидкі оригінальні рішення, які можна буде тут же втілити в життя. Не перевантажуйте нервову систему.

Стрілець

У цей день утримайтеся від придбання матеріальних цінностей. Будьте обережні з технікою. Обмежте своє спілкування ― можуть з’явитися енергетичні вампіри.

Козоріг

Ваше протистояння з представниками протилежної статі даремне і матиме негарний вигляд. Можливо, ви просто упереджено ставитеся до когось. Проявіть великодушність, і все владнається.

Водолій

У цей день краще відмовитися від будь-яких нововведень, краще не застуджуватися, бо можна занедужати. Вдало складатимуться стосунки, а ви будете привабливі. Спілкування піде на користь.

Риби

Можливе раптове знайомство, яке буде приємним, але недовгим. Справи, розпочаті сьогодні, навряд чи можуть бути доведені до кінця. День підходить для інтелектуальних занять, колективної творчості.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

Добавить комментарий