ВІДЕО ВИБУХУ НА МОСТУ! Це підірвало Мережу – паніка в Криму: тікають всі? Переможемо!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

В мережі вже з’явилися відео моменту вибухів на Кримському мосту. Палає дуже сильно, за деякою інформацією до 31 жовтня ніхто його не відкриє.

А тим часом окупанти зупинили рух по Кримському мосту, на який нині прийшла “бавовна”. Коли рух відновлять наразі невідомо.

У дорожньому управлінні “Тамань” повідомили, що рух Керченським мостом припинено. У Керчі для водіїв автомобілів, які не можуть проїхати, організували стоянку з водою та туалетами. Про це пишуть російські ЗМІ.

Рух Кримським мостом повністю закритий. Зараз окупанти планують запустити поромну переправу через Керченську протоку. На під’їздах до мосту для водіїв розгортають пункти харчування та обігріву, працюють усі оперативні служби.

У Росморрічфлоті заявили, що судноплавство в Керченській протоці через “бавовну” на мосту не зупинялося.

Водночас у Мережі вже з’являються фото величезних черг на автозаправки на півострові, що виникають після вибухів на Кримському мосту.

Очевидно люди намагаються запастися паливом, побоюючись перебоїв з поставками пального в окупований Крим і прагнуть покинути півострів.

Путіну вже доповіли, що Кримський міст — все. Він доручив створити урядову комісію у зв’язку з НП на Кримському мості, повідомив Пєсков. Для чого ж через якусь маленьку цистерну з паливом створювати цілу комісую? Ой, яка дивна історія виходить…

Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк коментуючи пожежу на Кримському мосту, наголосив, що “усе незаконне має бути зруйновано”.   

Про це він написав у Twitter.

“Крим, міст, початок. Усе незаконне має бути зруйновано, усе вкрадене – повернуто Україні, усе російське окупаційне – вигнане”, – йдеться у дописі.

Добавить комментарий