Весь тиждень чоловік обіцяв, що принесе гроші до суботи. Щоб підготуватися до свят, я позичила гроші у своїх батьків, обіцяла, що поверну до кінця тижня. Але чоловік прийшов вчора додому і сказав, що зарплату він витратив і грошей уже немає

Dweb.

Вісім років тому я вийшла заміж, і ми з чоловіком на старті не мали практично нічого.

Та я в цьому не бачила проблеми, головне, я вважала, працювати і прагнути, і тоді разом ми зможемо подолати всі труднощі.

З часом мої батьки купили нам однокімнатну квартиру, за що я їм дуже вдячна. Вони у мене, взагалі, молодці – завжди допомагають і підтримують нас.

А мій чоловік вже звик до того, що нас практично утримують мої батьки, і цей факт мене дуже непокоїть, просто не знаю вже, що й з цим робити.

Працює він на заводі разом з моїм батьком, їздять так само разом, так як в одній зміні, і постійно машину заправляють мої батьки.

Моя мама весь час нам допомагає, хоч я її і не прошу – оплачує нашу комуналку.

Зарплата у чоловіка приблизно 12 тисяч, але його грошей я не бачу, вони всі у нього.

От перед святами я сказала, щоб він дав мені хоча б три тисячі на продукти, щоб купити найнеобхідніше.

Чоловік пообіцяв, що до кінця тижня принесе зарплату, а поки-що запропонував позичити необхідну суму у моїх батьків.

Мені ця ідея відразу не сподобалася, але іншого виходу у мене не було, і я позичила у батьків 3 тисячі гривень.

Взагалі, моя мама часто приносить нам продукти – трохи з власного городу, трохи з ринку, але у мого чоловіка жодного разу не з’явилося бажання віддати моїй мамі гроші за це.

При чому, мама завжди допомагає мовчки, нічого не каже, але по її очах я бачу, що їй не зовсім подобається ситуація, що склалася в нашій сім’ї.

Вони з татом завжди все робили разом, але основним годувальником таки був тато.

Я вже не знаю як бути і що робити, все частіше і частіше думаю про розлучення.

Останнім часом я помітила, що чоловік живе абияк. Він знає, що моя мама допоможе, і я зароблю що-небудь, а він буде жити для себе, не вміє він відмовляти собі.

Вчора він прийшов додому і сказав, що зарплату він отримав, але відразу витратив – гроші йому стали потрібні на ремонт машини.

І він перед святами, знаючи, що у нас є борг, не порадившись зі мною, спокійно витратив гроші на ремонт машини.

Я дуже засмучена, не знаю, що робити, чи варто далі так жити і сподіватися, що чоловік зміниться, чи краще розлучитися зараз?

Спеціально для Українці Сьогодні.

Фото ілюстративне.

Добавить комментарий