В жовтні на нас чекають важкі часи. Саме в цей час в небі станеться потужне явище, яке може створити великі зміни у житті кожного українця. До чого варто бути готовим?

ЦІКАВО

В жовтні на нас чекають важкі часи. Саме в цей час в небі станеться потужне явище, яке може створити великі зміни у житті кожного українця. До чого варто бути готовим?

25 жовтня 2022 року на небі відбудеться сонячне затемнення у Скорпіоні. Однак гороскоп на осінь вказує на те, що явище негативно позначиться на нас найближчі кілька тижнів.

Гороскоп на жовтень 2022 року віщує, що нас чекають важкі часи. Тоді в небі станеться потужне явище, яке може створити потужний подив у нашому житті. До чого варто бути готовим? Нижче ви знайдете поради астрологів.

Сонячне затемнення 25 жовтня 2022 року. Наближається найпохмуріше явище цієї осені

Сонячне затемнення — явище, якому з давнини надавали містичне значення. У цей час ми стаємо неспокійними, а наші приховані думки та емоції виходять на перший план. Коли він потрапляє в знак Скорпіона, він стає набагато темнішим, ніж зазвичай. Астрологи вважають, що це вплине на нашу поведінку вже у фазі перед затемненням. Тому жовтень буде неспокійним місяцем. Багато людей можуть втратити контроль над власним життям. Перевірте, яких помилок краще не робити зараз.

Гороскоп для Скорпіона сонячне затемнення

Що робити, щоб максимально використати енергію затемнення і уникнути неприємностей? Ось поради астрологів:

1. Здоровий глузд

Зодіакальні Скорпіони люблять робити все, що суперечить правилам. Вони не помічають, коли їх зухвала поведінка починає призводити до серйозних наслідків. Навіть коли їх попереджають, вони вперто намагаються йти своїм шляхом. Всі знаки зодіаку тепер відчують на собі силу майбутнього затемнення – вони почнуть поводитися схожим чином і тому втратять здатність правильно оцінювати ситуацію.

У жовтні варто все робити вдвічі повільніше, ніж зазвичай. Якщо ми регулярно розмірковуємо над тим, що ми робимо, ми уникнемо серйозних помилок.

2. Любов замість люті

Під впливом сонячного затемнення в Скорпіоні ми будемо схильні відчувати екстремальні емоції. Вони будуть дуже інтенсивними, тому ми повинні свідомо спрямовувати їх на позитивні почуття. Особливо це стосується відносин з близькими.

Замість того, щоб накопичувати приводи для жалю чи образи, ми повинні шукати виправдання, щоб продемонструвати тепло і підтримку. Саме в цей період його оцінять всі знаки зодіаку. Але якщо ми робимо з кимось щось не так, ми повинні рахуватися з тим, що це викличе величезну суперечку.

3. Прийняття замість потреби в контролі

Найважливіші відносини в нашому житті зараз піддаються випробуванню. Нам доведеться запитати себе, чи стосунки з іншою людиною засновані на взаємних вимогах чи щирій симпатії.

Тепер кожен з нас почне бунтувати проти нав’язаного контролю і захоче, щоб нас приймали таким, яким ми є. Варто пам’ятати, тому що в найближчому майбутньому буде дуже легко зробити комусь боляче. Однак досить почати з розумінням ставитися до оточуючих, щоб збільшити шанси на поліпшення відносин.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

Добавить комментарий