В кінці лютого я продала свою дачу і віддала всі гроші своїй дочці Людмилі. Вважала, що я все правильно роблю, бо хто їй допоможе, як не рідна мама. Але про це дізналися двоє моїх старших дітей, і тепер у нас в родині через це величезні суперечки

Dweb.

В мене в родині через гроші з’явилися значні непорозуміння, і я просто не розумію, як правильно вийти з цієї ситуації.

В кінці лютого я продала свою дачу і віддала всі гроші своїй дочці Людмилі. Вважала, що я все правильно роблю, бо хто їй допоможе, як не рідна мама.

Але про це дізналися двоє моїх старших дітей, і тепер у нас в родині через це величезні суперечки.

Взагалі, у мене троє дітей, всі вони давно мають власні сім’ї.

Старша дочка Ліда в житті, я вважаю, непогано влаштована. У неї є все, що треба: квартира, машина, робота хороша. І всього один син.

Зять, чоловік Ліди, дуже добре заробляє і свою сім’ю повністю забезпечує. Так що за старшу доньку моя душа спокійна.

Є ще у мене син, Любомир. Він одружився і привів невістку до нас додому. Зараз ми всі разом живемо в моєму невеликому будинку.

Син з дружиною багато працюють, бо хочуть на власне житло назбирати. Невістка у мене наче хороша, але вічно жити зі мною вона не хоче.

Проте, поки у них ще немає дітей, вони можуть піднатужитися і щось собі підскладати. А поки ситуація у них далеко не критична.

Найбільше я хвилююся за свою молодшу доньку, Людмилу. Вони з чоловіком і дітьми туляться на знімній квартирі. А діточок у них аж троє, всі дівчатка-дошкільнята.

Дача у мене була діюча ще, я туди щовесни приїжджала, грядки обробляла, у мене вся своя городина була – і картопля, і морква, і бурячок, і цибулька, так що дача мене дуже виручала.

Але якось я пішла до Люди в гості, побачила, як вони живуть, і вночі заснути не могла, все думала, як їм допомогти, адже зайвих грошей у мене немає зовсім.

Тоді я і вирішила дачу продавати. Дітям нічого не говорила, бо вони ніяк не могли урожай поділити між собою, а тут мова про гроші, і то немалі.

Я була впевнена, що треба робити так, як я задумала, бо молодша донька справді в найгірших умовах живе.

Покупця я знайшла швидко, один сусід давно вже ходив за мною, просив, щоб я йому свою дачу продала.

А всі гроші я відразу віднесла молодшій доньці, на однокімнатну квартиру мало б вистачити.

Людмила дуже зраділа, не могла надякуватися.

Вона розповіла про це сестрі і брату, а ті, замість того, щоб порадіти за сестру, напосіли на мене, що я неправильно вчинила, адже всі діти однакові, і гроші треба було поділити порівну між усіма.

Не думала я, що мої старші діти такі егоїсти!

Я вважаю, що зробила все правильно. Але старша дочка і син поки-що мене не розуміють.

Спеціально для Українці Сьогодні.

Фото ілюстративне.

Добавить комментарий