Україна підтвердила свою повагу до суверенітету й територіальної цілісності Японії – Президент України

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Жовтня 2022, 21:45

Сьогодні ухвалено важливе рішення. Справедливе. Юридично бездоганне. Історичне.

Україна підтвердила свою повагу до суверенітету й територіальної цілісності Японії, включно з її Північними територіями, які поки що перебувають під російською окупацією.

Сьогодні я підписав відповідний указ. Є відповідна заява Верховної Ради України. І ми закликаємо всіх у світі ухвалити аналогічні рішення.

Росія не має жодного права на ці території. Всі у світі це добре знають. І треба нарешті діяти.

Треба звільняти від російської окупації всі землі, які окупанти намагаються залишити за собою.

Лише так ми можемо повернути повну силу міжнародному праву. Статут ООН і весь комплекс договорів і конвенцій, на яких базується міжнародний правопорядок, працюватимуть лише тоді, коли окупанти програватимуть, а народи світу будуть захищені від будь-яких окупацій.

Цією війною проти України, проти міжнародного правопорядку, проти наших людей росія поставила себе в умови, коли це тепер лише питання часу – реальне звільнення всього, що колись було захоплено й перебуває нині під контролем кремля.

росія на своєму прикладі покаже всім потенційним агресорам світу, що загарбницька терористична війна в наш час – це шлях до послаблення та неминучої руйнації того, хто починає таку війну.

Агресор повинен програти. Так і буде. Щоб такі війни більше не повторювались і щоб мир був дійсно довгостроковим. Нічого не має залишитися загарбникам.

Вірю: і для наших партнерів справедливість буде відновлена.

Джерело: Президент України

Добавить комментарий