У рф і на тимчасово окупованих територіях чоловіків мобілізують попри хвороби та відсутність військової підготовки – ГШ ЗСУ

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Вересня 2022, 19:11

ілюстративне фото

🔥 Ситуація щодо російського вторгнення

У російській федерації та тимчасово окупованих росією частинах областей України тривають заходи так званої часткової мобілізації. У віддалених населених пунктах російської федерації мобілізації підлягає все чоловіче населення визначеної вікової категорії попри відсутність досвіду проходження військової служби в минулому та бойового досвіду.

Про це  повідомиляє Генеральний штаб Збройних Сил України.

Непоодинокі випадки мобілізації осіб з інвалідністю, онкохворих, багатодітних батьків та осіб, старших за шістдесят років. В окремих регіонах населення намагається чинити спротив такій примусовій мобілізації, – йдеться у зведенні..

Неготовність реалізації заходів мобілізації відзначено на збірних пунктах Бєлгородської та Ростовської областей. Так, новоприбулий особовий склад повинен за власний кошт придбати зимову форму одягу та засоби захисту.

Зберігається тенденція пошуку особами призовного віку способів ухилення від мобілізації. Так, на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим чоловіки, з метою уникнення мобілізації, намагаються відкупитися хабарем, виїхати за кордон російської федерації, працевлаштуватись на підприємство критичної інфраструктури або здійснити дрібний злочин.

Добавить комментарий