У моєї мами був день народження, ювілей. І я подумала, що буде гарно, якщо ми подаруємо їй щось пам’ятне. Мій вибір зупинився на холодильнику, адже у мами вже був холодильник дуже старий, вона часто його ремонтувала. Так, подарунок не дешевий, але раз можна і витратися. Яке ж велике було моє здивування, коли чоловік відмовився купувати холодильник, сказав, що це занадто дорогий подарунок

Dweb.

Майже відразу після весілля мій чоловік мені сказав, що він вважає своїм обов’язком забезпечувати свою маму, тому щомісяця він буде давати їй певну суму грошей.

Мене поставили перед фактом, тому мені не залишалося нічого більше, як лише погодитися.

До того ж, я з біднішої сім’ї, а сім’я чоловіка вважалася значно заможнішою.

Я родом з села, де зараз і залишилися жити мої батьки. Вони у мене звичайні люди, тато працює водієм автобуса, мама продає в місцевому магазині.

Після школи я поїхала в місто, де і залишилася. А згодом зустріла Тараса, він зробив мені пропозицію, і ми стали жити разом в квартирі, яка моєму чоловікові дісталася у спадок від бабусі.

Тарас заробляв значно більше, ніж я, тому я не мала права розпоряджатися його грошима.

Проте мені було не зрозуміло, чому свекруха, якій на час нашого одруження було всього 49 років, не шукає собі роботу, а чекає на гроші сина.

Тарас мені пояснив, що його мама при батькові ніколи не працювала, бо так в їхній сім’ї заведено.

І тепер, коли батька не стало, мама теж не може піти на роботу, тому він, як єдиний син і глава сім’ї, має її забезпечувати.

В зв’язку з цим в мене виникало ще одне питання – якщо в їхній сім’ї жінки не працюють, то чому чоловік мені не каже, щоб я теж не ходила на роботу, і була домогосподаркою?

Одним словом, живемо ми майже 7 років, і весь цей час чоловік утримує свою маму.

А нещодавно у моєї мами був день народження, ювілей. І я подумала, що буде гарно, якщо ми подаруємо їй щось пам’ятне.

Мій вибір зупинився на холодильнику, адже у мами вже був холодильник дуже старий, вона часто його ремонтувала.

Так, подарунок не дешевий, але раз можна і витратися.

Яке ж велике було моє здивування, коли чоловік відмовився купувати холодильник, сказав, що це занадто дорогий подарунок, і щоб я вибирала щось в межах 3-4 тисяч, а не 20 тисяч!

Я була вражена! Мені так прикро, що словами не передати. Я ніколи жодного слова не сказала, коли чоловік щомісяця своїй мамі дає 5-6 тисяч, і все їй купує, а тут раз в житті 55-річний ювілей, і я не можу мамі гідний подарунок подарувати.

Може хтось мені пояснить, як це називається, і що взагалі відбувається в нашій сім’ї?

Це нормально – робити таку різницю між батьками? І як це можна виправити?

Спеціально для Українці Сьогодні.

Фото ілюстративне.

Добавить комментарий