У Львові продовжують ремонтувати вулицю Пилипа Орлика: що відомо

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У Львові на вулиці Пилипа Орлика тривають ремонтні роботи. Зараз підрядна організація працює на останньому відрізку вулиці Пилипа Орлика – від вулиці Мазепи, до будинку №2. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

“Зараз виконуються роботи з влаштування конструктивних шарів дорожнього одягу з піску та щебню, влаштування бордюрів. Вже облаштовано 2600 м2 дорожнього полотна.  До кінця року ремонт має бути завершений і вулиця буде відкрита для проїзду”, – повідомили у ЛКП “Львівавтодор”.

На ділянці від будинку №2 вулиці Пилипа Орлика до вулиці Мазепи вже облаштували: 296 метрів погонних каналізаційного колектора, 12 камер колектора, 11 дощоприймальних колодязів, 290 метрів погонних футлярів під зовнішнє освітлення, 2890 метрів квадратних дорожніх корит, 2600 метрів квадратних конструктивних шарів дорожнього одягу з піску та щебню, 45 метрів погонних бордюру.

Проєкт ремонту вулиці Пилипа Орлика розробили у ЛКП “Інститут просторового розвитку” у 2019 році. Ним передбачено:

  • Розширення проїзної частини з влаштуванням нового асфальтобетонного покриття з однією смугою для руху в кожному напрямку.
  • Влаштування тротуарів та велосипедної інфраструктури
  • Облаштування паркувальних місць для автомобілів вздовж вулиці,
  • Облаштування зупинки громадського транспорту та влаштування сміттєвого майданчика,
  • Влаштування підпірної стінки поблизу лікарні.
  • Реконструкція водопровідних та каналізаційних мереж, зовнішнього освітлення та мереж електропостачання.

Також проєктом передбачені умови безперешкодного і зручного пересування маломобільних груп населення. Влаштування благоустрою території (знесення аварійних дерев та насадження нових).

Відкрити вулицю для проїзду планують до кінця року.

Львів готується до трьох можливих сценаріїв опалювального сезону

Джерело: Суспільне мовлення України

Добавить комментарий