Ці продукти містять найменшу кількість цукру

ЇЖА-РЕЦЕПТИ

[ad_1]

Ці продукти містять найменшу кількість цукру. Деякі продукти містять дуже мало цукру.

Надлишок цукру у раціоні — одна з найгостріших проблем сучасної людини. Вживання яких продуктів допоможе звести її нанівець — розповідаємо далі, інформує Ukr.Media.

Навіть за наявності сильного бажання обмежити кількість вуглеводів у раціоні, домогтися цього може бути практично неможливо через особливості виробництва багатьох видів продуктів. Цукор фігурує практично на кожній етикетці, причому йдеться навіть не про звичні солодощі на зразок зефіру або цукерок, а про «корисні» і просто улюблені багатьма продукти: йогурти, сири, соки, сосиски, ковбаси та інші напівфабрикати, заправки і соуси.

Щодо яких продуктових виробів можна бути спокійними тим, кого дійсно турбує надмірне вживання цукру і його наслідки, — розбираємося разом з терапевтом.

Не є секретом те, що зайве вживання цукру шкодить здоров’ю будь-якої людини, і б’є воно по найрізноманітніших «фронтах». Незважаючи на рослинне походження вихідної сировини (цукровий очерет, цукровий буряк), рафінований цукор — хімічна речовина у чистому вигляді, яка може бути отримана різними способами: з нафти, газу, деревини і т. д.

Ця речовина настільки концентрована, що органи травлення отримують через неї вкрай нездорове навантаження і змушені працювати на знос. Саме з «солодким життям» пов’язують сьогодні гормональні порушення, зниження імунітету, підвищення холестерину, розвиток цукрового діабету і гіпертонії, карієсу і багато інших захворювань.

Всупереч поширеній думці, мозок живить зовсім не цукор, а глюкоза, яку можна знайти у простих, звичних і доступних для усіх продуктах. До них належать свіжі фрукти, сухофрукти, багаті на вуглеводи крупи, овочі — здорова їжа, яка закриє вашу потребу у вуглеводах.

Пропонуємо наш список продуктів з найнижчим вмістом цукру:

Риба

Риба багата на корисні нутрієнти, у тому числі Омега-3 жирні кислоти, вітамін D, а також селен, фосфор, кальцій та інші мінерали.

Горіхи

Крім того, що горіхи є джерелом Омега-3, цей продукт також багатий на вітаміни A, B, C, D і E, калій, магній, залізо, фосфор.

Овочі

Вони є незамінним джерелом клітковини, яка дає відчуття ситості і обсягу їжі, а це означає, що рятує від переїдання і зайвої ваги. Регулярне вживання клітковини у їжу гарантує адекватний рівень цукру і холестерину у крові, очищення організму і здоровий стілець. Також не забуваємо, що клітковина допомагає нормально функціонувати шлунково-кишковому тракту і забезпечує гарний імунітет.

Бобові

Це не лише клітковина, але й дієтичний білок, що забезпечує збалансований раціон і відчуття ситості. Вживання бобових допомагає поліпшити травлення, сприяє гарній роботі кишківника, є відмінним джерелом протеїну і фолієвої кислоти.

Зернові

Можуть похизуватися високою концентрацією вітамінів і мікроелементів у своєму складі. Не треба боятися глютену! Целіакію діагностують у вкрай невеликої кількості людей — для усіх інших, без діагнозу, зернові є корисними.

Якщо ви помічаєте, що після вживання зернових у вас з’являються проблеми з травленням, неприємні симптоми у області шлунково-кишкового тракту, а також відчуття втоми, слабкості — приділіть увагу своєму меню і спробуйте встановити закономірність, чи завжди це відбувається. Можливо, у вас дійсно є непереносимість глютену, тоді з цією проблемою точно потрібно звернутися до лікаря.

Кисломолочна продукція

Але лише без цукру, інших підсолоджувачів, барвників, «поліпшувачів» смаку і т. д. Вона містить вітаміни групи В, кальцій, калій, цинк, хром та інші елементи, які позитивно впливають як на травлення, так і на весь організм в цілому. На відміну від молока, лактоза тут перетворюється на молочну кислоту, яка легко засвоюється організмом, тому кисломолочна продукція показана навіть людям з непереносимістю молока.

Твердий сир

Покращує апетит, а завдяки високому вмісту білка бере участь у будівництві клітин, м’язів, допомагаючи стабілізувати апетит і підвищити імунітет.

[ad_2]

Source link