Тіна Кароль зустрілась зі звільненими з полону азовцями та заспівала для них гімн України

ІНШЕ…

Відома українська співачка Тіна Кароль приємно вразила мережу. Нещодавно вона розповіла про зустріч з визволеними бійцями полку “Азов”, яка відбулась у Лос-Анджелесі.

Як виявилось, захисники прибули туди для подальшої реабілітації після визволення з російського полону. Тіна Кароль заспівала гімн України для наших захисників та обійняла кожного з них.

На зустрічі перебували троє звільнених бійця та дружина захисника, який ще досі перебуває в полоні. Співачка не змогла стримати сліз, коли спілкувалась з бійцями полку “Азов”.

Також, за словами Тіни Кароль, зустріч з азовцями була для неї великою честю. Виконавиця неабияк пишається, що змогла подивитись у вічі тим, хто мужньо боронив нашу державу.

Як пройшла зустріч, зірка показала в Telegram-каналі. Вона опублікувала зворушливий ролик й залишила під ним важливі слова. Також Тіна Кароль поспілкувалась з дружиною азовця, який досі перебуває в полоні. Артистка пообіцяла, що робитиме все можливе, аби у світі не забували про українських захисників, які не повернулись додому.

Також вона зізналась, що дуже гордиться бійцями, які наразі перебувають вдома. За словами Тіни Кароль, вони надзвичайно сильні, мужні та незламні, адже пережили справжній жах, перебуваючи в полоні.

Читайте також: Фронтмен гурту “Kalush Orchestra” Олег Псюк показав романтичні фото зі своєю 22-річною коханою

Добавить комментарий