Такого ще не було! Тисячі окупантів: наймасштабніша здача в полон – катастрофа для Кремля! ЗСУ добивають!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Росіяни масово здаються в полон ще до потрапляння на фронт

Росіяни телефонують на “гарячу лінію” і запитують про те, як правильно здавати в полон.

Мобілізовані росіяни здаються в український полон ще до того, як їх відправляють на фронт. Вони самі телефонують на “гарячу лінію” і дізнаються подробиці про те, що потрібно робити, щоб здатися в полон і не бути вбитим. Про це заявила заступник міністра оборони України Ганна Маляр.

Вона зазначила, що в перші тижні після оголошення “часткової” мобілізації в РФ, на “гарячу лінію” зателефонували понад 2 тисячі осіб.

“Росіяни не дуже охоче йдуть воювати в Україну. Про це свідчать понад дві тисячі дзвінків на “гарячу лінію” проекту “Хочу жити” в перші тижні його роботи. Питають, як здатися в полон. Це правильне рішення — Україна гарантує дотримання всіх норм міжнародного гуманітарного права”, – повідомила Ганна Маляр.

Щобільше Російське командування наказує спалювати тіла загиблих окупантів, не рятує це і нещодавно прибуле”гарматне м’ясо”. Про це заявила заступник міністра оборони України Ганна Маляр під час брифінгу.

Таку тактику окупанти застосовують, щоб приховати точну кількість втрат російської армії.

“Російське командування на тлі успішних контрнаступальних дій Збройних сил України для приховування реальних втрат масово застосовує практику спалювання тіл загиблих, в тому числі недавно прибулих по мобілізації”, – сказала Маляр.

Добавить комментарий