Штурм Лисичанська! Екстрена новина з фронту – цього чекали всі: рф капітулює? Переможемо!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Росіяни перекинули резерви в Луганську область, щоб стримати вихід українських сил на Лисичанськ та Сєвєродонецьк.

Про це повідомив радник Офісу президента Олексій Арестович в ефірі Фейгин Live.

За його словами, окупанти намагаються втримати вузол, де знаходяться населені пункти Кремінна, Привілля та Рубіжне, що на Луганщині.

– Якщо вони (росіяни, – Ред.) думають, що українці усе це захоплять, а ми захопимо, то горе для них буде страшне, включно з Сєвєродонецьком та Лисичанськом. Це та сама друга лінія оборони, заради якої вони згубили війська в Лимані, щоб встигнути її створити, – сказав Арестович.

До того ж, радник Офісу президента додав, що наразі траса R66, яка йде вздовж Рубіжного та Кремінної, наразі розрізана та знаходиться під вогневим контролем Збройних сил України.

– Це дуже добре, бо розрізати дороги та комунікації в будь-якій війні є однією з головних цілей, – сказав він.

Водночас Арестович вважає, що наступними будуть бої за Сватове та Кремінну, а після цього, зважаючи на сили та засоби сторін, наступальна операція може бути призупинена.

Варто зазначити, що українські захисники мають перспективи, щоб вже взимку звільнити окуповане місто Сєвєродонецьк.

Про це в одному з інтерв’ю розповів керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко. Він додав, що Збройні Сили роблять усе можливе для максимально швидкого звільнення наших населених пунктів від російських загарбників без прив’язки до дат.

Окрім того, Мусієнко пояснив, що звільнення Сєвєродонецька залежить від обставин та умов, які будуть дозволяти нашим бійцям ефективно провести операцію щодо деокупації населеного пункту. Так, ЗСУ треба діяти ефективно, швидко та точно. Крім того, не забуваючи про обережність.

Важливо робити це (деокуповувати території) з якомога мінімальними втратами для особового складу, але таке просування можливе. Перспективи відкриваються безумовно,
– зауважив військовий експерт.

Про те, що найближчим часом може розпочатись операція зі звільнення Лисичанська та Сєверодонецька розповів і аналітик Defense Express Сергій Згурець 

Збройні Сили України продовжують активно витісняти ворога з українських територій.

Просування української армії за кілька останніх днів становили від 20 до 50 км, що є дуже високим темпом. Звільнено значну територію України та низку населених пунктів. Ворог або відступає, або намагається організувати оборону з залученням слабо підготовлених резервів. У північно-східній частині Харківської області розширюється наш плацдарм в районі Купʼянська. На заході Луганської області ворог відступив і намагається створити лінію оборони по трасі Сватове – Кремінна, яка вже знаходиться під вогневим контролем ЗСУ. Далі, за наявності сил та засобів, ЗСУ можуть розпочати операцію зі звільнення Лисичанська та Сєверодонецька – підсумував він.

Додамо, що зараз дійсно певною мірою йде деокупація Луганської області. Про це заявив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай

Він уточнив напрямок успішного контрнаступу ЗСУ, де люди знову перебувають на повністю українських територіях.

“З напрямку Лимана у бік Сватового у принципі й звільняються населені пункти. Чому про них не бажано говорити – справа в тому, що вони повністю контролюються ЗСУ, але росіяни настільки ущербні, що вони (вони це знають) мовчать, але коли вже чують, що це оприлюднено, то зі злості насипають туди все, що є: і з “градів”, і зі “смерчів”, і з артилерії”, – зазначив голова ОВА.

Гайдай додав, що в цьому нічим пишатися. За його словами, Луганська область більше за інші регіони в Україні постраждала від російських окупантів. Вона була свого роду форпостом, який не дозволяв просуватися загарбникам, навіть незважаючи на те, що спочатку ЗСУ практично не мали зброї.

Добавить комментарий