росія погрожує стати космічним терористом

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Прочитаєте за: 3 хв. 8 Жовтня 2022, 12:25

рф виходить на новий рівень шизофренії. Услід за скаженими собаками-«воєнкорами» та різними маргінальними нацистами-антинацистами, які закликали знищувати всі супутники, що проходять над територією України, міністерство від’ємної перемоги рф відзвітувало, що «провело експерименти із західними супутниками». Невідомо, які експерименти проводили мамині експериментатори та які отримали результати — чи то супутники важчі за космічний вакуум, чи то їх не видно, якщо закрити долонькою очі, чи то супутникове випромінювання знижує рівень православ’я на росії. Але рівень посилу досить зрозумілий: країна-терорист, падаючи в прірву, з усіх сил намагатиметься затягнути туди якомога більше країн.

Серед страшнючих погроз передової середньовічної наддержави лунали жахливі заклинання і наміри застосувати «вундервафлю» під назвою «Пєрєсвєт», і мова не йде про те, що вони викрутять на максимум експозицію на фотоапараті. «Пєрєсвєт» — це «надсучасний, експериментальний комплекс лазерної зброї», який, за заявами розробників, спроєктований для протиповітряної та протидронової оборони. Характеристики шушпанцера засекречені — мабуть, для того, щоб вороги сильніше тремтіли. Але, знаючи натуру аналоговнєтних самодєлкіних, вороги тремтітимуть від сміху, хапаючись за животи.

Пікантність ситуації полягає в тому, що лазер, по-перше, розрахований на оптичне засліплення камер дронів, а не їх збиття, як це робить, наприклад, американський інфрачервоний лазер Layered Laser Defense. По-друге, лазерні системи наземного базування мають максимальну дальність ураження не більше ніж декілька кілометрів, переважно через те, що промені видимого та близького до видимого світла на великих дистанціях поглинаються та розсіюються атмосферою. Дістати супутник лазер з поверхні Землі не зможе ніяк, або, принаймні, зберегти уражаючу потужність та фокусування променя. Цього досі не змогли досягти навіть інженери з американської компанії Boeing — їхній експериментальний лазер Boeing YAL-1 не зміг виконати поставлені завдання для знищення міжконтинетальних балістичних ракет, і проєкт був закритий.

Але, все ж таки, спробуємо уявити, що тувинські бабуїни мають надсекретний батут, з допомогою якого зможуть запустити в космос достатньо каміння, щоб знищити хоча б частину супутників на орбіті. Це призведе до так званого синдрому Кесслера: коли на орбіті на швидкості вісім кілометрів на секунду літає купа уламків від знищених космічних об’єктів, запуск нових космічних апаратів неможливий — ураження будь-якого супутника, навіть невеличким шматочком, на такій швидкості призведе до повного знищення нового апарату і збільшить кількість хаотично літаючого сміття, що тільки поглибить проблему. Отже, знищення навіть декількох супутників  може створити ефект доміно, і врешті-решт від земних супутникових комунікацій не залишиться нічого — це триватиме десятки років, поки уламки через повільну деградацію орбіт не впадуть в атмосферу і не згорять.

У такий спосіб терористичне угруповання «росія» погрожує апокаліпсисом та поверненням у кам’яний вік не тільки на поверхні планети, а й за її межами, що вчергове доводить, що світ без росії — це світле майбутнє всіх націй на матінці Землі.

Фото з мережі «Інтернет»

Добавить комментарий