Ризики будуть колосальні, як на роботі, так і на любовному фронті: на “чорну смугу” ступлять лише два знаки Зодіаку. Одна халепа буде доганяти іншу!

ЦІКАВО

Ризики будуть колосальні, як на роботі, так і на любовному фронті: на “чорну смугу” ступлять лише два знаки Зодіаку. Одна халепа буде доганяти іншу!

Жовтень буде для цих знаків Зодіаку не найкращим часом.

Проблеми будуть валитися, як сніг на голову!

Астрологи кажуть, що цим двом представникам не пощастить, як на любовному фронті, так і на роботі!

Цими не щасливчиками виявилися: Тельці та Раки

Тельці

У жовтні Тельцям варто бути готовими до колосальних змін. Вони можуть бути пов’язані з будь-якою сферою їхньої життєдіяльності. Ви ризикуєте змінити місце проживання, в результаті чого втратите нинішнє місце роботи, покинете всіх друзів, знайомих, родичів. Кажуть, що все що не робиться, все на краще, але, щоб так і відбулося, до них варто підходити з ясним розумом. Не спішіть, і ретельно все обдумуйте!

Раки

Другий місяць осені стане незабутнім  для Раків, але все відбудеться в негативному руслі. Доля всіляко буде натякати вам на те, що ви ніби проживаєте не своє життя. Вам варто в цей час очікувати проблеми буквально на кожному кроці, поки ви не усвідомите, що насправді у вас відбувається і як повинно бути. Тільки після пройденого такого “чорного” шляху, ви займетеся тим, чим повинні займатись насправді.

Вже наступного дня ви самі відчуєте, що зробили правильний крок!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

Добавить комментарий