Прорвали фронт! 10-ки кілометрів – лінія зрушилась: ЗСУ атакують, шалений удар. Переможемо!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Політолог Кирило Сазонов порадував оптимістичним прогнозом щодо звільнення тимчасово окупованих міст України.

Ведуча телеканалу “Апостроф TV” озвучила дані британської розвідки, яка повідомляє, що ЗСУ змогли змінити лінію Південного фронту на 20 км, успішно рухаючись далі.

У контексті озвученої інформації своєму колезі телеведуча адресувала питання: “Чи можна говорити про те, що Луганськ та Донецьк вже скоро повернуться до нашої родини і ми поїдемо додому, ті, хто там не був роками?”

 Від українського журналіста у відповідь на прямо поставлене запитання прозвучало:

“Все не можна розповідати, але до заходу до Лисичанська, Сєверодонецька, Луганська та Донецька ми готові. Вже є і план. Ми вже все промалювали. Наші розвідники все пропрацювали, і у нас є просто все за пунктами. Буде наказ, і ці міста знову побачать український прапор. Це буде.

Потім Кирило Сазонов розповів про ситуацію на Південному фронті: “До Херсона просуваються наші, але давайте не забувати, що Херсоном страшні втрати (ми втрачаємо друзів, ми втрачаємо побратимів, ми втрачаємо наших хлопців). Кожен метр дається важко”.

Доброволець ЗСУ нагадав, що “друга армія світу” вже практично знищена і вона в реальному житті не така страшна, як на словах: “У них контрактники скінчилися. І ми бачимо, що Україна як єдине ціле, як єдина держава: усі працюють разом” .

Зазначимо також, В Збройних силах України не виключають провокацій з боку російських загарбників на день народження президента Російської Федерації Володимира Путіна.

Про це заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України, бригадний генерал Олексій Громов розповів під час онлайн-брифінгу.

Зокрема, у ного запитали, що очікувати від поведінки ворога, завтра, 7 жовтня, бо у президента РФ Володимира Путіна буде день народження.

“Враховуючи нав’язливість якихось там пам’ятних дат або якихось сакральних дат нашого ворога, ми пам’ятаємо, що на День нашої незалежності противник здійснював масовані удари, застосовував усі можливі види зброї, аби посіяти паніку у наших рядах та наносити максимальне ураження як цивільній, так і військовій інфраструктурі”, – сказав Громов.

“Не виключається, звичайно, що противник буде намагатись все ж таки зробити і на день народження свого вождя… Може це буде за його командою, може це буде самостійне прийняття рішення будь-якими військовими керівниками. Якщо це буде прийняття рішення самостійне військовими керівниками, – то більше за все, бажалось би, аби вони “накосячили”… і були прийняті подальші кадрові рішення стосовно керівного складу збройних сил країни-агресора”, – заявив Громов.

“А для наших військовослужбовців це буде звичайний день. Вони будуть звичайно виконувати свої обов’язки. Єдине, мабуть вони будуть намагатись якомога більше надати противнику можливості побувати на концерті Кобзона”, – сказав Громов.

Контрнаступальні операції Збройних сил України приголомшують результативністю. Окупанти фактично розгромлені й цьому передувала низка причин.

Про це в одному з інтерв’ю повідомив військовий експерт Олег Жданов.

Розгром армії РФ чітко спланований та реалізований Збройними силами України. Цьому передувала копітка і планомірна робота, впевнений експерт.

“Це не з неба впало, це результат копіткої і планомірної роботи наших Збройних сил. Перше – ми вели оборонну операцію, завданням якої було максимально вимотати противника. 

Потім ми отримали резерви наших військовослужбовців, які навчалися на навчальних центрах наших західних партнерів. Плюс озброєння, яке ми отримуємо за програмою “Рамштайн”. Поєднавши ці два компоненти – навчених військовослужбовців і нові зразки озброєння – ми, застосувавши нові методики, змогли прорвати оборону противника на Херсонському напрямку. Це і дало успіх”, – пояснив Жданов.

Добавить комментарий