Пророцтво столітньої давності збувається на наших очах: це передбачення опубліковане у 1923 році. З нього ми можемо дізнатися, як люди, що жили в той час, бачили світ у 2022 році. Деякі їхні твердження були напрочуд точними. Проте в деяких аспектах вони були абсолютно неправі

ЦІКАВО

Пророцтво столітньої давності збувається на наших очах: це передбачення опубліковане у 1923 році. З нього ми можемо дізнатися, як люди, що жили в той час, бачили світ у 2022 році. Деякі їхні твердження були напрочуд точними. Проте в деяких аспектах вони були абсолютно неправі

У 1923 році жителі США передбачили, яким буде світ через сто років. Деякі з їхніх бачень тільки збуваються. Однак є й такі, що не втілилися в життя – їхній зміст може нас трішки розчарувати.

Надзвичайно цікаве пророцтво, опубліковане у 1923 році. З нього ми можемо дізнатися, як люди, що жили в той час, уявляли світ у 2022 році. Деякі їхні твердження були напрочуд точними. Проте в деяких аспектах вони були абсолютно неправі.

На думку багатьох пророків, астрологів і віщунів, майже всі ми наділені інтуїцією. Ми можемо передбачити майбутнє на основі нашої інтуїції. Аїда, найвідоміша ясновидиця в Польщі, постійно нагадує людям прислухатися до свого внутрішнього голосу, який щодня повідомляє нам важливі новини. Але чи могли люди столітньої давності знати, що нас чекає у 2022 році? Як виявилося, деякі з їхніх бачень справді збулися.

У 1923 році були опубліковані заяви американців, яких запитали, як вони уявляють собі світ, що зміниться через століття. Це були люди, які працювали в різних галузях промисловості.

Девід Уорк Гріффіт, відомий як король кінематографа, оголосив, що у 2022 році книги та газети перестануть виходити на папері, а замість цього люди почнуть читати їх на екрані. На його думку, також мали бути створені кіношколи, що може викликати у нас асоціацію з дистанційним навчанням.

Інженер Волтер Н. Полаков припустив, що в 2022 році людство припинить використовувати вугілля і газ. Він очікував відкриття нового джерела енергії з сонячних променів. Тому варто зазначити, що сьогодні все більше людей використовують фотоелектричні панелі.

Не всі видіння збулися в повному обсязі. Андерсон, директор антиалкогольної ліги, мав досить сміливі переконання:

У 2022 році “дорослі напитки” повністю зникнуть з лиця Землі. В пророцтві повідомляється, що лише кілька рідкісних дегенератів таємно ковтатимуть те, що світ вважає чистою отрутою.

Хоча сьогодні для нас немає нічого нового в тому, що надмірне вживання “дорослих напоїв” може нищити організм, люди не перестали його вживати. Він все ще широко доступний.

А ось це ствердження оголосила активістка Маргарет Сенгер. Вона говорила, що у 2022 році жінки матимуть вищу освіту та можливість зробити кар’єру, тому почнуть свідомо приймати рішення про материнство.

Контроль над людським поколінням стане частиною жіночої освіти. Результатом стане більший інтелектуальний розвиток жінки та більше сімейне щастя, адже “медовий місяць” триватиме кілька років і до народження первістка подружжя встигне пізнати та організувати себе, зазначила вона.

Президент жіночого виборчого клубу Нью-Йорка Мері Гаррет Хей дотримувалася подібної думки. На її думку, у 2022 році чоловіки повинні були залучатися до підтримки жінок, допомагати їм у виконанні обов’язків і створювати винаходи, які полегшать повсякденне життя.

Що скажете щодо таких пророцтв?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

Добавить комментарий