Прорив на 10-12 км! ЗСУ рвуть оборону ворога: бази окупантів у вогні – тотальний розгром! Переможемо!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

ЗСУ розгромили в Давидовому Броді штаб окупантів – у Мережі з’явилися кадри Ще 4 жовтня у Мережі з’явилася інформація про те, що ворожі війська вирішили не вступати до битви з ЗСУ за Давидів Брід, а відступити, щоб зберегти своїх солдатів.

При цьому самі окупанти повідомляють, що вони відійшли лише на 10-12 км від населеного пункту та продовжують вести бої. Сьогодні, 7 жовтня, Telegram-канал “Оперативний ЗСУ” виклав кадри з Давидова Брода. На них можна побачити ювелірну роботу української артилерії, яка била чітко по ворожому штабу, знищивши не лише техніку окупантів, а й склад із боєприпасами.

Про відступ російської армії з Давидова Брода та інших населених пунктів, розташованих поряд, написав російський терорист Ігор Гіркін. За його словами, ЗСУ вдалося встановити контроль над трасою на лівому березі Інгульця. Того ж дня, 4 жовтня, у Мережі з’явилися кадри від 35-ї бригади морпіхів ЗСУ, які встановили у Давидовому Броді прапор України. Усього за перші два дні контрнаступу на Південнобузькому напрямку українські захисники на різних ділянках фронту змогли просунутися в глиб регіону на 10-20 км. Ворог почав відступати і з Дудчан, що знаходяться біля річки Дніпро. Пропагандисти повідомили, що з Нової Каховки до Берислава перекинули всіх окупантів, щоб вони готувалися до оборонних боїв і не підпустили ЗСУ до ГЕС.

Добавить комментарий