Пробула я у сина всю зиму, а далі стала додому збиратися. Добре мені у нього було, але вдома краще. До того ж, я почула, що Оксана теж в село повернулася, так що тепер я точно не пропаду. Син приїхав зі мною і побачив в мене Оксану, тепер і його життя змінилося

Dweb.

Відколи не стало чоловіка, я в селі жила сама. Мені зараз 70 років, і чесно кажучи, здоров’я вже трохи підводить.

У мене є син Андрій, йому 42 роки, він давно живе в місті, багато працює, тому щодня їздити до мене не може.

Син приїжджає на вихідних, привозить продукти, дає гроші. Якщо треба, возить до лікарів.

Андрій у мене дуже хороший, просто він занадто зайнятий. Він бачив, що мені допомога вже більша потрібна, ніж просто приїхати один раз в тиждень, тому завжди наполягав на тому, щоб я збиралася і їхала до нього, адже у нього є своя велика квартира.

Та покидати свій рідний дім я не поспішала, до того ж, у мене є дуже гарна сусідка, молода дівчина, Оксана, яка щодня забігає до мене.

Оксана сирота, їй 25 років, живе сама, не заміжня, і я бачу, як їй важко. Вона ніякої роботи не боїться, адже життя в селі швидко усьому навчить.

Оскільки у мене весь цей час була помічниця Оксана, то я відмовлялася переїжджати до сина.

Але в березні минулого року моя молода сусідка поїхала в Польщу, і я залишилася зовсім без допомоги, тому була змушена прийняти запрошення сина.

Коли я вже до нього переїхала, зрозуміла, що у сина є наречена, Лариса.

Вона мені зовсім не сподобалася, але я вирішила, що не маю ніякого морального права вказувати дорослому сину, кого собі вибрати за дружину.

Мій переїзд до Андрія Ларисі теж не сподобався, вона робила все для того, щоб я пошвидше забралася додому.

Пробула я у сина всю зиму, а далі стала додому збиратися. Добре мені у нього було, але вдома краще. До того ж, я почула, що Оксана теж в село повернулася, так що тепер я точно не пропаду.

З Ларисою син розійшовся. Не через мене, ні, я в їхні стосунки не втручалася. Просто він сам зрозумів, що йому потрібна зовсім не така жінка для життя.

А от Оксана Андрію припала до душі. Я це відразу помітила, коли син мене додому привіз, а Оксана якраз в гості теж зайшла.

Я по сусідці давно бачила, що подобається їй мій Андрій, але вона занадто скромна для того, щоб виявляти свої почуття.

А сина я прямо спитала, а він і зізнався мені, що моя сусідка теж давно йому подобається, але його трохи лякає різниця у віці. Андрію 42, а Оксані 25.

Але я сина заспокоїла, що вік – це не головне. Головне – щоб була любов і взаєморозуміння.

Ну хіба не так?

Спеціально для Українці Сьогодні.

Фото ілюстративне.

Добавить комментарий