Польська ясновидиця та візіонерка Аїда Косоян-Пшибиш мала нове видіння на осінь, а точніше, на місяць жовтень. Її слова спонукають до роздумів

ЦІКАВО

Ясновидиця Аїда має звернення до людей. Вона повідомила важливе видіння на осінь

Польська ясновидиця та візіонерка Аїда Косоян-Пшибиш мала нове видіння на осінь, а точніше, на місяць жовтень. Її слова спонукають до роздумів.

Аїда – відома ясновидиця, яка здобула популярність завдяки перевіреним прогнозам про майбутнє. Її бачення 2022 року вже здійснилося, тому в очікуванні анонсу наступних кількох місяців варто врахувати поради на поточний момент.

Аїда Косоян-Пшибиш – візіонерка, яка вже багато років допомагає людям краще зрозуміти повсякденне життя. Вона дає вказівки на наступні роки, а як фасилітатор курсу “Сила достатку” та семінарів з особистого розвитку вона ділиться інструментами застосування закону тяжіння до повсякденного досвіду.

Їй вже довіряють десятки тисяч людей – її поради цінують за виняткову точність і те, що ними може скористатися кожен. Ясновидиця використовує свій дар, щоб відчувати енергію поточного моменту і підлаштовувати під нього своє повідомлення.

Нещодавно вона поділилася своїм баченням на жовтень. За словами Аїди, ці дні будуть ностальгічними і повними тиші, але вони дадуть нам можливість покращити наше становище.

“Надворі погода і душевний спокій маленькими кроками виносять нас на золотий килим осені. Це найкращий час, щоб відпустити і пробачити”, – написала вона.

“Якщо в жовтні ми вирішимо попрощатися з неприємними спогадами, вони до нас не повернуться. Натомість ми будемо пам’ятати лише те, що було добре для нас. Це, у свою чергу, може допомогти нам відновити стосунки, які, здавалося, неможливо зберегти, або змиритися з відходом близької людини і йти далі”.

Як стверджує Аїда, меланхолійна аура жовтня не обов’язково повинна бути депресивною. Під впливом діючих зараз сил природи ми маємо шанс позбутися того, з чим давно хотіли попрощатися. Досить віддатися атмосфері, що витає в повітрі.

“Сьогоднішній день потребує вашої уваги. Не жалійте літа, що вже опинилося позаду, не сумуйте за опалим листям, заплаканим небом. Не рахуйте кількість зморшок на своєму обличчі. Залиште в своєму серці лише теплі і ніжні спогади – радить ясновидиця”.

“Варто залишити те, що нас обтяжує, позаду. Жовтень допоможе дізнатися, що таке для нас справжнє щастя. Аїда закликає нас не впадати у зневіру і сприймати зміни у своєму житті як природні – від цього нам стане краще”.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

Добавить комментарий