Пів тисячі буржуйок у найближчі тижні надійде до військ із Житомира

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Вересня 2022, 10:06

Амбітне завдання поставив перед міськими комунальними підприємствами та закладами професійно-технічної освіти міський голова Житомира Сергій Сухомлин. Зробити та відправити захисникам на передову щонайменше пів тисячі пічок-буржуйок – це мета найближчих кількох тижнів.

– Попереду зима, ми всі чуємо про масову мобілізацію в росії, і ворог робитиме все, щоб затягнути цю війну, – переконаний житомирський міський голова. – До того ж не зрозуміло, яка ситуація буде з боку білорусі. Тому маємо бути готовими до найгірших сценаріїв, і ці буржуйки нам дуже потрібні.Ми маємо в найкоротший термін виготовити 500 буржуйок.

У процесі виготовлення пічок задіяли Житомирське трамвайно-тролейбусне управління, Житомирводоканал, Житомиртеплокомуненерго та інші підприємства.

Буржуйки у Житомирі вирішили виготовляти з двох видів матеріалів –газових балонів та труб. Основним виробником перших визначено трамвайно-тролейбусне управління, других – Теплокомуненерго. Комунальники постійно замінюють старі труби на нові, а вони мають товсті стінки, тож є гарним матеріалом для виготовлення пічок. І якщо труб вистачає, і енергетики самі впораються з цим завданням, то щодо старих газових балонів міська влада звертається й до громадян. Їх можна привозити до міського ТТУ, де фахівці вироблятимуть із них буржуйки.

Варто зазначити, що 500 пічок – мета не остаточна, адже міська влада Житомира вирішила допомогти буржуйками не лише землякам на передовій, а й місцевій теробороні, прикордонникам на кордоні, а також створити мінімальний резерв безпосередньо в місті, тож роботи в комунальників та учнів закладів профтехосвіти попереду багато.

Добавить комментарий