Підрозділи Нацгвардії знищили склад боєприпасів окупаційних військ на Харківщині

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ
Микола Уршалович. Фото: Дмитро Юрченко/АрміяInform

Про це повідомив під час брифінгу представників Сил безпеки та оборони України в Military Media Center тимчасовий виконувач обов’язків директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

— Минулого тижня артилеристи-гвардійці знищили склад боєприпасів російських окупаційних військ у Харківській області, — поінформував він. — Основні зусилля нашої артилерії були зосереджені на вогневій підтримці сил оборони під час наступальних дій на Лиманському напрямку, що сприяло звільненню міста Лиман. Також на Білогорівському напрямку й по позиціях противника на Запорозькому напрямку. Виконано 121 вогневе завдання з ураження живої сили, вогневих засобів та техніки противника.

Також, за словами Уршаловича, силами та засобами розвідки було виявлено 279 цілей противника. Розвідувальні підрозділи продовжують упроваджувати передовий бойовий досвід у використанні безпілотної авіації в інтересах Сил оборони України, переходячи від виконання суто розвідувальних до розвідувально-ударних завдань.

— За результатами модернізації та ефективного застосування БПЛА для вогневого ураження броньованих цілей противника за минулий тиждень було виявлено та знищено 6 одиниць ворожої бронетехніки, один склад боєприпасів ротного рівня та живу сила противника, — зазначив він.

Крім того, полковник повідомив, що підрозділи Національної гвардії, крім уже зазначених вище втрат, які були завдані противнику під час бойових зіткнень, знешкодили 29 окупантів, узяли в полон 15 рашистів, знищили дві одиниці БТР (БМП), дві одиниці ББМ, одну одиницю автомобільного транспорту та один БПЛА, захопили танк Т-72, БМП та тягач МТ-ЛБ.

Добавить комментарий