Онука Алли Пугачової Микиту Преснякова забрали на війну з Україною – ЗМІ

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Онука російської співачки Алли Пугачової, яка не так давно з дітьми залишила РосіюМикиту Преснякова мобілізували.

Читайте також: Окупанти продали свою бронетехніку ЗСУ: момент приймання-передавання зняли на відео

Як передають російські ЗМІ, онука Пугачової забрали просто під час репетиції у театрі. Втім, у Московському Губернському театрі цю інформацію спростували, мовляв, востаннє Пресняков виходив на сцену їхнього театру у мюзиклі 22 вересня. Він був задіяний лише в одній виставі, і в штаті театру не значився.

У самого ж Преснякова коментувати цю новину відмовилися.

Зазначимо, що Микита Пресняков – син Христини Орбакайте – доньки Алли Пугачової, та співака Володимира Преснякова. Зараз хлопцю 31 рік, тож він підпадає під мобілізацію в Росії. Проте, як пишуть РосЗМІ, в армії Микита Пресняков не служив.

Тим часом, у Мережі ширяться чутки, що Алла Пугачова, після того, як поїхала з Росії, виставила на продаж свій знаменитий замок у селі Грязь під Москвою. Його вартість примадонна оцінила у 17 мільйонів доларів.

Поки він продається, за замком наглядає онук Пугачової, Микита Пресняков, відповідно він у Росії і перебуває у зоні ризику – його дійсно можуть забрати на війну з Україною, враховуючи антипутінську позицію його бабусі і той факт, що повістки приходять і багатодітним чоловікам, які ніколи не служили, й людям з інвалідністю.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Добавить комментарий