Олексій Суханов пригадав, як в перший день війни йому зателефонувала мама, яка живе в Росії

ІНШЕ…

Ведучий популярного ток-шоу “Говорить Україна” Олексій Суханов вирішив розповісти, як відреагував на повномасштабне вторгнення Росії. У програмі “Життя відомих людей” чоловік пригадав, як 24 лютого отримав дзвінок від мами.

Рідна людина телеведучого живе в Росії, тому Олексій Суханов не знав, як вона відреагує на війну. Втім, слова мами його неабияк розчарували. Як виявилось жінка запропонувала Олексію Суханову повернутись додому, а саме в Росію.

Телеведучий був дуже обурений такими словами мами. Він різко їй відповів, що не планує повертатися в країну-агресорку, адже його дім – це Україна. Також Олексій Суханов повідомив, що не думав виїжджати за кордон.

Чоловік відразу вступив до лав тероборони, де прослужив два місяці, коли окупанти були в Київській області. В перший день війни телеведучий до кінця не міг повірити, що Росія розпочала повномасштабне вторгнення.

Олексій Суханов відчував злість, ненависть та відчай. Втім, чоловік був впевнений, що війна триватиме недовго. Також телеведучого дуже розчарували колеги з Росії та зірки шоу-бізнесу, які замовчують повномасштабне вторгнення. Ба більше, багато з них публічно підтримують Путіна.

Наразі Олексій Суханов перебуває в Україні. Він воює на інформаційному фронті та фінансово підтримує ЗСУ. Чоловік впевнений, що Україна обов’язково переможе та відбудує всі зруйновані міста.

Читайте також: Камалія показала своїх коней в новому кліпі, яких розстріляли окупанти

Добавить комментарий