Ой, жіночки! З вами жити – себе не поважати. Але, можливо, ваших чоловіків ваша любов до “скакання в гречку” цілком влаштовує – ну тоді на здоров’ячко, як то кажуть. Названо найнепостійніших жінок за знаком Зодіаку, таких, кому не відома вірність і відданість – 5

ЦІКАВО

Ой, жіночки! З вами жити – себе не поважати. Але, можливо, ваших чоловіків ваша любов до “скакання в гречку” цілком влаштовує – ну тоді на здоров’ячко, як то кажуть.

Астрологами названо найнепостійніших жінок за знаком Зодіаку, таких, кому не відома вірність і відданість – таких представниць Зодіакального кола 5.

Одні зрадниці просто втомлюються від обов’язків. Інших жінок може лякати сама ідея довгострокових взаємин. Безперечно, існують і інші причини. Ось чому багатьом хочеться знати наперед, наскільки вони можуть довіряти своїй супутниці.

Експерти назвали 5 жіночих знаків зодіаку, які схильні стрибати у гречку від своїх партнерів.

5 місце – Жінки-водолії не дуже схильні до справжньої зради, але здатні надсилати кокетливі SMS або повідомлення в чатах колишньому партнеру. Для багатьох це емоційна невірність.

Тому, безперечно, їхній чинний партнер був би незадоволений, дізнавшись подібну про ситуацію.

4 місце – Близнюки

Близнюки дуже залежні у стосунках. Якщо ви довго не забезпечуватимете їм цілодобовий догляд, вони знайдуть того, кому це під силу. До того ж жінки-близнюки можуть бути дещо нерішучими, а звідси й вітряними.

Близнюки найбільш схильні зраджувати, якщо їх подружжя не виправдовує їх очікувань.

3 місце – Леви

Леви – точніше – Левиці – драматичні і завжди повинні бути в центрі уваги. Якщо ви не ставитеся до них як до королев, якими вони вважають себе, ці пані зроблять все, навіть підуть на зраду, щоб знову привернути вашу увагу. Вони не можуть допустити, щоб їх не звеличували або не змушували почуватися значущими і найкращими.

2 місце – Терези

Багато людей побоюються починати стосунки з Терезами через їхню репутацію надмірно фліртуючих.

Проте, всупереч поширеній думці, Терези продовжують фліртувати і після того, як увійшли до партнерства.

Тому, перш ніж зважитися на відносини з Терезами, важливо мати повне знання та розуміння представниці цього знака, з якою ви маєте намір зустрічатися. Ну ось такі вони – наче з вами, а думками – з багатьма, нічого не вдієш.

1 місце – Риби

Хоча це й несподівано, але дуже велика ймовірність того, що жінки-Риби зрадять свого партнера. Через чутливість і крайні емоції вони йдуть за найлегшими змінами настрою.

Якщо вони зляться на вас і йдуть на прогулянку – будь-що може статися! Проте слід зазначити, що вони рідше припиняють стосунки, навіть якщо невдоволені ними. У зв’язку з побоюванням завдати біль своєму партнерові.

Чи згідні з такими характеристиками? Правду кажуть астрологи?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

Добавить комментарий