Новий масштабний наступ на Київ! Дата відома: готують страшне – світ на ногах, термінова новина !

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

РФ потрібен ударний кулак: у ЗСУ попередили про загрозу нової атаки на Київ

Київ захищений набагато краще, ніж перед початком повномасштабного вторгнення 24 лютого, підкреслив Сергій Наєв.

Повторний наступ російських військ на Київ можливий, але для цього окупантам буде необхідно сформувати відповідний ударний кулак, заявив командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Для цього армії РФ знадобилося б 2-3 місяці, підкреслив він ефірі національного телемарафону.

“Для цього необхідно створити такі сили. На це знадобиться певний проміжок часу. Щоб створити відповідні сили, і ми це відчули, необхідно 2-3 місяці”, пояснив генерал-лейтенант.

Разом з тим він звернув увагу на те, що на сьогодні Київ захищений набагато краще, ніж перед початком повномасштабного вторгнення 24 лютого.

Український військовий не виключив також того, що Білорусь може вступити у війну в Україні, “коли отримає відповідну команду від РФ”.

“Якщо будуть зміни обстановки у противника, ми змінимо відповідно і свій склад сил”, – додав Наєв.

На сьогоднішній день на території України діє близько 120 батальйонно-тактичних груп ворога загальною чисельністю майже 162 тисячі осіб.

“На початку збройної агресії було близько 90 БТГ загальною чисельністю близько 140 тис. осіб. Станом на сьогоднішній день на території України діє близько 120 БТГ загальною чисельністю близько 162 тис. осіб”, – сказав Наєв.

Водночас, за його словами, потужність другої армії світу уявніша, ніж реальна.

“У Росії найбільш уявне могутність, показуха. Їхні командири завжди росли по службі лише завдяки лояльності до військово-політичного керівництва росії, до своїх відрядників, і по службі у них просувалися не ті, хто здатний, професійно підготовлений, а ті, хто гарно говорить щось добре своєму начальнику, заплющує очі. на свої прорахунки та подає як свій успіх”, – зазначив командувач ОС.

Що стосується забезпеченості ворога снарядами – за оцінкою Наєва, їхня загальна кількість дещо зменшилася, але це не повинно вводити в оману, оскільки це пов’язано зі зменшенням фронту оборони.

“За ракетами у них є проблема з “Іскандерами” та з ракетами до систем “Точка”, це факт. Також є проблема з реактивними снарядами до систем “Смерч” та “Ураган”. Вони здійснюють підвезення цих реактивних снарядів, у тому числі з території республіки Білорусь, тобто збройні сили Білорусі віддають їм ці снаряди. Що стосується ствольної артилерії, мінометів, то на снарядний “голод” (загарбників – ред.) ми не розраховуємо”, – сказав Наєв.

Крім того, кількість білоруських військ вздовж державного кордону України на даний час не збільшилась, а почати наступ на Україну рб наважиться лише тоді, коли отримає відповідну команду кремля і коли дотиснуть режим лукашенка.

“Тривають оголошені, але поки не завершені навчання. Тренують свої органи управління, тренують свою систему залізничних перевезень. Кількість військ (білоруських – ред.) зараз вздовж державного кордону України та білорусі не збільшилась”, – повідомив Наєв.

Відповідаючи на запитання, чи наважиться білорусь почати наступ на Україну, Наєв зазначив: “білорусь це виконає тоді, коли отримає відповідну команду від рф, коли дотиснуть режим республіки білорусь, то вони спроможні на таке. Генерал Залужний повністю володіє цією ситуацією, якщо буде зміна обстановки у противника, відповідно ми змінимо і свій склад сил”.

Водночас він зауважив, що додаткової мобілізації в Україні не планується, тієї кількості частин, які були створені, на даний час достатньо.

Добавить комментарий