Нова Каховка все? ЗСУ розтрощили всіх: окупантів не залишилось – масштабний прорив, вони приречені!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

На Херсонщині, в районі  Нової Каховки є повідомлення, що з міста зникли окупанти, про це пише  депута Херсонської облради Сергій  Хлань.

«Херсонщина. З Нової Каховки є повідомлення, що з міста зникли орки.  Навіть ларьки з шаурмою, яку вони так люблять не мають виторгу. Хоча зазвичай там скупчуються в черги, для них це великий делікатес.  За попередньою інформацією, всіх відправили на Берислав, де «ничего не происходит и паники нет». Є підозра, що скоро таки наїдяться, але не шаурмою.»

Ось так висловився депутат на своїй сторінці у Фейсбук.

Також Сергій Хлань раніше заявляв,  що Збройні Сили України розвивають контрнаступ на півдні країни, зокрема на Херсонщині, звільняючи від російських окупантів дедалі більше населених пунктів. З таким успіхом Сили оборони можуть оточити ворога у Херсоні.

Українські сили звільнили від ворога Нововоскресенське, Новогригорівку, Новопавлівку – воїн обійшли російських окупантів з боку Дніпра в районі Дудчан, а з іншого боку відвоювали Давидів Брід і починають рухатися у бік Берислава, щоб узяти окупаційне військо у кільце.

«Як зазначає журналіст Олег Батурин, у селі Березинське неподалік Давидова Брода окупанти виселяють людей з будинків, завозять легкопоранених, а тяжко поранених добивають», – додав депутат.

За його словами, російські окупанти масово стягують військову техніку та відступають до Веселого та Козацького під Бериславом, де планують облаштувати форпост для захисту Каховської ГЕС, яку хочуть утримувати.

Добавить комментарий