Нещодавно чоловік поїхав до своїх батьків, звичайна поїздка, нічого не віщувало біди. Але ні з того, ні з сього, він мені звідти зателефонував і сказав, що він повернеться і подасть заяву на розлучення. Я запитала, що сталося, і він мені відповів, що не хоче, щоб його дружина заробляла більше, ніж він. Чоловік зауважив, що хоче, щоб я сиділа вдома, і приділяла час йому і домашньому господарству, а не постійно сиділа на роботі

Dweb.

Мій чоловік вирішив розлучитися зі мною. Йому не подобається, що я стала заробляти більше, ніж він сам. Також чоловік вважає, що тепер я приділяю менше часу йому і дому, а він на таке не погоджується.

У шлюбі з ним ми вже 14 років. Жили як всі: ходили на роботу, а потім поверталися додому. Я працювала на одній фірмі з продажу будматеріалів, але моя робота мені дуже не подобалася, і я завжди хотіла щось змінити, ось тільки не знала як.

Коли мені виповнилося тридцять п’ять років, я вирішила що час настав. У мене вже була таємно від чоловіка складена певна сума грошей, також я взяла кредит в банку, і відкрила свою справу – невеличкий магазин з продажу квітів.

Спочатку було важко, я цілими днями пропадала на роботі. Але це в підсумку дало результат, і справа пішла. Проте я і далі витрачала багато часу на роботу в магазині.

Незабаром я відкрила ще кілька таких же квіткових магазинчиків в нашому місті. Я сама не сподівалася, що все буде так добре. Я заробляла за тиждень стільки, скільки мій чоловік заробляв за місяць, а потім пішли і значно більші суми.

Мене це не бентежило, а от чоловік почав ходити пригнічений і незадоволений. Я помітила, як чоловік став більш роздратований.

Я чесно не могла зрозуміти, чому його це так засмучує, адже я не витрачала гроші на себе, я вкладала гроші в наш спільний сімейний бюджет.

Нещодавно чоловік поїхав до своїх батьків, звичайна поїздка, нічого не віщувало біди. Але ні з того, ні з сього, він мені звідти зателефонував і сказав, що він повернеться і подасть заяву на розлучення.

Я запитала, що сталося, і він мені відповів, що не хоче, щоб його дружина заробляла більше, ніж він. Чоловік зауважив, що хоче, щоб я сиділа вдома, і приділяла час йому і домашньому господарству, а не постійно сиділа на роботі.

Я спочатку думала, що він жартує, але чоловік повернувся і подав на розлучення.

Тепер я просто не знаю, що робити. Я впевнена, чоловік прийняв таке рішення під впливом своїх батьків, адже свекрам теж не подобалося те, що я почала займатися бізнесом.

Чоловік на час розлучення з’їхав від мене на знімну квартиру. Але розумію, що швидше за все, суд присудить поділити нашу квартиру.

Це доволі сумно, адже в неї я вклала багато сил і любові. Та й діти вже звикли до неї, тут у них друзі, школа.

Я ніяк не можу зрозуміти, що я зробила не так? Чому чоловік прийняв таке безглузде рішення?

Спеціально для Українці Сьогодні.

Фото ілюстративне.

Добавить комментарий