Навіщо застеляти пекарським папером дно чавунної сковороди при смаженні риби

ЇЖА-РЕЦЕПТИ

[ad_1]

Навіщо застеляти пекарським папером дно чавунної сковороди при смаженні риби. Спосіб ідеально підійде для «пухкого» філе.

Сучасні сковорідки з антипригарним покриттям дозволили багатьом господиням розслабитися і забути про проблеми з прилипанням їжі в процесі приготування. Але багато хто все ще вважає за краще старі бабусині чавунні сковорідки, на яких їжа виходить більш смачною, з хрусткою скоринкою. Ось саме для таких виробів і придумали нехитрий спосіб, як посмажити рибу, особливо пухку, щоб вона не прилипла до дна, інформує Ukr.Media.

На допомогу в даній ситуації прийде звичайний пергаментний (пекарський) папір. Він позбавить від неприємностей у вигляді розваленої на частини або пригорілої, прилиплої до сковороди риби.

Що потрібно зробити

Насправді особливо нічого і робити не потрібно. Просто береться пергамент і вирізається за розміром сковороди. Папір повинен закрити не тільки дно, але і краї сковороди.

Процедура смаження стандартна. На папір наливається трохи рослинної олії, потім викладаються шматки риби, і вона смажиться до готовності.

Краще все це робити на повільному вогні, так як навіть до пергаменту риба може прилипнути. Якщо все-таки це сталося, сковорідку потрібно накрити кришкою, а потім відключити вогонь. Під впливом пари філе розм’якшиться і спокійно зрушиться зі свого місця. Плюс до всього пергамент в цій ситуації вирішує ще одну проблему. Навіть якщо олія і потрапить на сковорідку, мити її буде набагато легше.

[ad_2]

Source link