Наступ на Маріуполь! Повний розкрив фронту – план Залужного? Вже почалось – ЗСУ вжарили. Переможемо!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Українське військове командування серйозно підійшло до планування операцій по деокупації українських територій, що вже дало свої перші результати. Проте це не усі сюрпризи для ворожої армії і зовсім незабаром ЗСУ можуть здійснити наступ, який “розірве армію РФ в Україні на дві частини”.

Про це пише Daily Mail. 

«Резерви? Київ тримає у суворому секреті розміри своєї армії та кількість жертв. Але там була загальна мобілізація, на відміну від Росії, яка запізно обмежилася частковою, тому могли закликати всіх чоловіків до 65 років – це мільйони, якщо їх озброїти та підготувати. 

І питання: де, як і коли Україна їх використовує? 

 Військовий дослідник Майк Мартін упевнений, що знає відповідь: “Україна використовує стратегічний резерв, щоб розірвати російські збройні сили в Україні на дві частини, які не зможуть допомагати одна одній”. 

На карті він відзначив просування від міст Дніпро та Запоріжжя до Маріуполя та сусіднього Бердянська. Це звільнить сили у Харкова для атаки на Луганськ та Донецьк. І не дасть Путіну стягнути підрозділи із Херсона для оборони», – йдеться у публікації. 

Також видання наголошує на важливості взяття Херсона для української армії, оскільки воно «відчинить ворота для походу на Крим». 

«Якщо Київ тут переможе, то це буде ключовий момент. Більшість російських сил в Україні зосереджено саме тут, майже всі найелітніші підрозділи – можливо, до 30 тисяч осіб – їхня втрата буде ударом, від якого Кремлю довго не оговтатися», – пише видання. 

Завершальним етапом українського наступу, на думку видання, буде Крим. 

«Крим – це приз. Ось що це буде. Перемога буде здобута тоді, коли останній російський солдат пройде цим довгим Кримським мостом», – наводяться слова генерала Ходжеса, колишнього командувача силами США в Європі. 

Ця війна почалася з Криму і повинна закінчитися Кримом – його звільненням», – заявив президент Володимир Зеленський ще в серпні. І, на думку військових експертів, саме цього й прагнуть його генерали. 

Бен Ходжес, колишній командувач американськими силами в Європі, окреслив, на його думку, український шлях до перемоги: він проходить через міста Херсон і Маріуполь і закінчується, «коли останній російський солдат перетне [Керченський] міст із Криму».  

Генерал Ходжес вважає, що основними зусиллями України залишатиметься захоплення Херсона на півдні, де з початку серпня триває великий штурм, а вторинна атака буде спрямована через Донбас і в напрямку Маріуполя.  
 
Метою є повернення міста Херсон з-під контролю Росії. Це єдина регіональна столиця, захоплена Путіним наразі під час війни, і займає стратегічне положення – тягнеться через річку Дніпро, де вона впадає в Дніпровську затоку і далі до Чорного моря. 

Взяття цього позбавило б Росію її єдиної позиції на західному березі Дніпра, майже виключило б будь-який напад на Одесу, дало б доказ брехні фіктивних референдумів Путіна та претензій на анексію та відкрило б двері для нападу про Крим – перлину в українській короні. 

Протягом останніх двох місяців Україна наполегливо пробивалася до міста Херсон і, можливо, досягла прориву цього тижня на тлі повідомлень про відступ російських військ на більш ніж 10 миль. 

Український спецназ зображений, як просувається півднем України на тлі звітів про прорив російських ліній, який, можливо, відкинув людей Путіна більш ніж на 10 миль 

Водночас, коли Маріуполь впаде, ці війська також зійдуться до Криму, вдаривши по півострову ракетами HIMARS і витісняючи росіян назад за кордон.  

Добавить комментарий