На ранок! Херсонський плацдарм: окупанти в котлі – ЗСУ прориваються, Херсон все? Переможемо!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Окупанти Росії будували навколо Херсона три лінії “оборони”, одну з них ЗСУ вдалося частково прорвати.

Темпи наступу Збройних сил України в міру наближення до окупованого Херсону знижуватимуться, оскільки там розташовані декілька ліній оборони загарбників РФ. Росіяни відступлять у напрямку самого Херсона, де спробують дати бій українським захисникам.

Про це заявив військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов.

В інтерв’ю УНІАН він розповів про те, що темпи наступу української армії знижуватимуться в міру підходу до обласного центру через наявність ліній “оборони” російських окупантів.

“Чим ближче до Херсона, тим більше падатиме темп наступу”, – вважає Жданов.
Експерт нагадав, що влітку війська РФ споруджували навколо Херсона три лінії оборони. Першу українські сили намагалися прорвати, і на одній з дільниць змогли це зробити. Але є ще дві лінії.

“Тому, швидше за все, російські війська посилено відступатимуть в напрямку Херсона, а вже у Херсоні вони спробують дати нам бій. Чи зможуть вони утримати ці позиції, чи зможемо ми прорвати ці лінії оборони – це покаже сам бій. Але поки, я так розумію, що до Херсона ми будемо тримати хороший темп, а далі там будуть лінії оборони”, – вважає Жданов.

Також він додав, що, незважаючи на втечу окупантів, їх особовий склад зосереджується у Херсоні. І там збільшується число живої сили ворога на кілометр фронту. З цієї причини наступати українським військам буде складніше.

“Так, у них буде дефіцит техніки, озброєння, яке вони залишали, але, тим не менш, лінія фронту стає суцільною навколо Херсона. Тобто, вже проміжків для вклинення буде набагато менше. І це буде зробити складніше”, – підкреслив Олег Жданов.

Добавить комментарий