На Київщині «лікують» міста від рашистської окупації

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Жовтня 2022, 17:34

Широкомасштабна війна рф проти України не лише зруйнувала інфраструктуру багатьох міст та сіл столичного регіону, а й негативно вплинула на психіку його мешканців.

У коворкінгу-Буча «Портал» відбулась зустріч, яку організувала ініціативна група «Буча. Майбутнє».

Професійні психологи Бучанського центру психологічної допомоги дискутували з іншими учасниками зустрічі про координацію зусиль з психологічної підтримки бучанців, військовослужбовців Збройних Сил України, бійців Добровольчого формування Бучанської територіальної громади, представників бізнесу, який зазнав втрат, а також членів молодіжних об’єднань.

Створений як волонтерський проєкт Центр психологічної допомоги влітку цього року отримав підтримку з боку Бучанської міської ради, громадської організації «Міжнародний медичний корпус», Національного університету «Києво-Могилянська Академія», благодійної організації «Мальтійська служба допомоги».

− Упевнена, що наша робота матиме помітні результати в найближчому майбутньому, сприятиме подальшому впровадженню міжнародних стандартів надання психологічної допомоги, − наголосила керівник групи «Буча. Майбутнє» Ірина Садова. – Ми обов’язково продовжимо наше спілкування задля посилення профілактики психічних захворювань, розвиток яких може були  спровоковано нещодавніми військовими діями та, як наслідок, важкими життєвими обставинами для багатьох бучанців. Не лише наші міста, а й душі потребують лікування.

Керівник коворкінгу-Буча «Портал» Наталя Левченко нагадала учасникам засідання, що цей захід та інші подібні в подальшому відбуватимуться завдяки донорської підтримці з боку італійської благодійної організації.

Добавить комментарий