На Харківщині розчищено уже майже 400 кілометрів доріг

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Жовтня 2022, 9:32

Уже майже місяць на звільнених територіях Харківщини в тісній співпраці та координації працюють інженерно-саперні підрозділи Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України, піротехнічні Служби ДСНС України та дорожні організації.

За цей період Держспецтрансслужбою Міноборони було обстежено близько п’яти гектарів території, зокрема автомобільні дороги Харків – Ізюм, Харків – Куп’янськ та штучні споруди; виявлено й убезпечено майже півтисячі вибухонебезпечних предметів.

Піротехнічні служби ДСНС обстежили 819 га місцевості, зокрема 143 км автомобільних доріг; виявили та знешкодили майже 18 тисяч одиниць вибухонебезпечних предметів.

Щойно розмінувальники завершують працювати – дорожники отримують «зелене світло» на виконання дорожніх робіт. Зокрема, на звільнених територіях Харківської області дорожники уже розчистили майже 400 км доріг, в тому числі 17 кілометрів комунальних вулиць Ізюма та Балаклії.

Також зведено 5 тимчасових переправ, ще п’ять наразі будуються.

Зокрема, в Ізюмі дорожники забезпечили проїзд до госпіталю та влаштували майданчик для карет швидкої допомоги. Окрім цього, в місті відбувається прибирання проїзної частини доріг та вулиць, а також зводяться 3 тимчасові переправи через Сіверський Донець.

Загалом же в області наразі працюють 12 дорожніх організацій. Щоденно до робіт залучено близько сотні одиниць дорожньої техніки та понад 200 робітників підрядних підприємств.

Робимо все можливе, щоб якнайшвидше повернути життя у звільнені міста Харківщини.

Джерело: Урядовий Портал

Добавить комментарий