Мобілізація в росії: директор ЦРУ розповів про проблеми в російській армії, і це не тільки люди

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Директор ЦРУ Вільям Бернс прокоментував мобілізацію в росії та ядерні загрози путіна.

Після оголошення мобілізації в росії тисячі диванних патріотів відразу кинулися тікати з країни. Однак, навіть якщо путіну та його генералам вдасться призвати 300 тисяч вояків, кинути їх усіх на фронт як гарматне м’ясо не вийде. При цьому нестача особового складу – це лише одна із проблем. Є ще відсутність навчання та необхідного екіпірування. Про це заявив директор ЦРУ Вільям Бернс в інтерв’ю CBS.

«Навіть якщо він зможе мобілізувати 300 000 солдатів, це не означає, що він зможе кинути людей як гарматне м’ясо на фронт, багато з яких не будуть добре навчені, багато з яких не матимуть потрібного спорядження, необхідної їм матеріально-технічної підтримки. армія має безліч проблем, і чоловіча сила — це лише одна з них», — заявив Бернс.

Відео дня:

Директор ЦРУ окремо прокоментував ядерні загрози путіна. За його словами, «зараз дуже важко сказати», чи блефує президент Росії. Проте американське розвідувальне співтовариство не виявило «будь-яких практичних доказів» підготовки до використання ядерної зброї.

«Що нам потрібно зробити, то це поставитися до цього дуже серйозно, стежити за ознаками реальних приготувань», — додав Бернс.

Нагадаємо, Кремль після мобілізації може рушити на Одесу: «Вести війну до упору».

Як повідомляла Politeka, Анатоліч яскраво пройшовся по мобілізованих росіянах, показавши промовисті кадри: «По-іншому собі армію уявляли».

Також Politeka писала, що «Вже є перші полонені»: в Україні назріває нова проблема через мобілізованих росіян.Добавить комментарий