Минулого тижня в суботу ввечері син мені зателефонував, і запитав, як у мене справи, чи отримала я пенсію, а потім сказав, що завтра зранку заскочить. В неділю я приготувала його улюблені вареники, але їсти він не хотів, відразу перейшов до справи – просив позичити йому 4 тисячі гривень

Dweb.

Мені 56 років, я ще працюю, і хоч зарплата у мене відносно невелика, я завжди намагаюся робити так, щоб на все вистачило, і по можливості, ще щось відкласти.

А от у мого сина такої звички немає, він може витратити все за один день, а потім приходить до мене зичити.

Минулого тижня в суботу ввечері він мені зателефонував, і запитав, як у мене справи, чи отримала я пенсію, а потім сказав, що завтра зранку заскочить.

Я відразу зрозуміла, в чому справа, син просто так би до мене не йшов.

В неділю я приготувала його улюблені вареники, але їсти він не хотів, відразу перейшов до справи – просив позичити йому 4 тисячі гривень.

З таким проханням останнім часом син часто приходить до мене. І я ніколи йому не відмовляла, хоча мені це не дуже подобається.

І мій син, і моя невістка працюють, але їм постійно не вистачає грошей життя. Зазвичай їм не вистачає грошей на продукти.

Я нагадала синові, що то лише середина місяця і запитала, куди ж вони витратили свої зарплати за попередній місяць.

Наскільки мені відомо, вони мають дві зарплати і навіть дуже пристойні, але їм все одно часто не вистачає грошей до наступної зарплати.

Син мені сказав, що вони купили собі одяг на весну, а його дружина купила ще новий мобільний телефон.

Виходить, що всі дві зарплати витратили, не подумавши про те, за які гроші вони купуватимуть собі їжу.

Але як же так можна? Начебто дорослі люди, але зовсім не думають. От навіщо невістці новий телефон, якщо її попередній гаджет був ще в дуже доброму стані?

Я не дала синові грошей, сказала, що мені самій потрібно оновити гардероб на весну, і телефон новий мати я теж не проти.

Син на мене образився. Але я сказала, що в мене теж немає гарного одягу на новий сезон і мені теж терміново потрібні гроші!

Син розвернувся і пішов. Я намагалася з ним поговорити, але він не захотів.

Зателефонувала я сину наступного дня.

Він сказав, що до них приїхали у гості батьки його дружини.

Свати їм не відмовили, дали велику суму грошей, і навіть не в борг, а просто так.

Син після цього зі мною спілкуватись не хоче.

Але я вважаю, що вони із дружиною просто не вміють правильно розпоряджатися грошима.

Потрібно вміти розподіляти гроші так, щоб вистачало ще й на їжу, а не лише на одяг, адже наступного разу у батьків дружини також може не бути грошей.

Хіба можна так марнувати гроші?

Спеціально для Українці Сьогодні.

Фото ілюстративне.

Добавить комментарий