«Ми окупанти»: росіянки різко прозріли після повісток для чоловіків та синів

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Після оголошеної путіним «часткової мобілізації» деякі жінки знайшли сміливість публічно виступити проти відправлення їх чоловіків на війну.

Так, у Мережі з’явилося відео, як жінки в Дагестані та в Кабардино-Балкарії вступають у суперечку з правоохоронцями та називають речі своїми іменами – росія вторглася в чужу країну і вони стали «окупантами».

«Ми окупанти! Україна вже давно не в СРСР», — каже одна з учасниць протесту в обличчя чиновнику, який намагається врятуватися від гнівного натовпу.

«Росія напала на Україну! Ми не сліпі! Росія знаходиться на чужій території», — кричать дагестанські жінки правоохоронцям.

Відео дня:

Тим часом у Мережі з’явилися фото та відео, як жінки прощаються зі своїми мобілізованими чоловіками та синами, ридаючи та буквально кидаючись під колеса автобуса.


«Крим – наш! слава путіна! ща як дамо хо**ам по морді! ура! з Днем Перемоги! можемо повторити! до Берліна дійдемо! сталін був вождь!», — нагадав росіянам народний депутат України Олексій Гончаренко їх ще нещодавні гасла та бойовий настрій.

У свою чергу, спікер Одеської ОВА Сергій Бартчук заявив, що своїх нових «вояк» росія відправляє на фронт без підготовки і порекомендував їм здаватися.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що нові мобілізовані росіяни вже гинуть на фронті та здаються в полон ЗСУ.

Також повідомлялося, що окупанти втратили ще два літаки.

Крім того, Politeka.net писала, що після мобілізації Кремль може рушити до Одеси та Харкова.Добавить комментарий