Максим Чмерковський показав свою маму, яка схудла на 36 кілограм

ІНШЕ…

Відомий хореограф та суддя шоу “Танці з зірками” Максим Чмерковський приголомшив мережу історією про те, як його мама схудла на 36 кілограм. Нещодавно на сторінці в Instagram він опублікував ролик, в якому показав рідну людину.

Як виявилось, через надмірну вагу мама хореографа мала проблеми зі здоров’ям, тому їй потрібно було схуднути. Жінка серйозно віднеслася до свого здоров’я та через деякий час вразила ефектним результатом.

В ролику Максим Чмерковський показав, якою його мама була до схуднення. Протягом чотирьох місяців рідна людина хореографа активно займалась спортом та правильно харчувалась. За такий короткий проміжок часу вона втратила 36 кілограм.

Наразі в жінки підтягнуте тіло та чудовий вигляд. Максим Чмерковський повідомив, що неабияк пишається своєю мамою. Наразі вона продовжує займатись спортом та ретельно стежить за зовнішнім виглядом.

Ролик хореографа відразу оцінили юзери. У коментарях вони зізнались, що вражені історією, яку розповів Максим Чмерковський. Також фоловери засипали маму зірки безліччю компліментів. За їхніми словами, жінка має ефектну фігуру та виглядає набагато молодшою.

Читайте також: Оля Полякова показала підрослу донечку та привітала її з 11-річчям

Добавить комментарий