Командувач Об’єднаних cил ЗСУ передав «Охматдиту» сучасний медінструмент

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Командувач Об’єднаних cил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав національну дитячу спеціалізовану лікарню «Охматдит» у Києві й передав його персоналу медичний інструмент дерматом.

Цей прилад призначений для проведення хірургічних операцій з пересадки шкіри, щоб можна було замінити уражену ділянку на здорову.

— Спілкуючись із лікарями «Охматдиту», ми дізналися, що медичний заклад має потребу в дерматомі. Тому завдяки небайдужим людям його одразу ж було придбано, що дозволить медикам якісніше проводити маленьким пацієнтам відповідні процедури, — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач додав, що допомога лікарні надаватиметься у мірі сил на постійній основі, адже медзаклад опікується дітьми, які насамперед отримали травми внаслідок російсько-української війни.

Завідувач відділення реконструктивно-пластичної хірургії Валерій Бовкун розповів, що наразі використання сучасного апарату є вкрай необхідним, тому що кількість пацієнтів із пошкодженням шкіри може збільшитися.

— Дерматом використовується для того, щоб брати розщеплений трансплантат для закриття великої площі ураженої ділянки новим шкірним клаптиком з мінімальними фізіологічними наслідками. Завдяки йому операції проводитимуться набагато швидше й відповідно діти недовго перебуватимуть під наркозом, — зауважив Валерій Бовкун.

 

Він підкреслив, що час експлуатації апарату становить приблизно рік. Протягом цього періоду він зможе допомогти багатьом маленьким пацієнтам, які зазнали глибоких опіків великої площини.

Генеральний директор лікарні «Охматдит» Володимир Жовнір наголосив, що завдяки співпраці з військовими вже відновлено відділення реабілітації, що дозволяє поліпшувати показники роботи медичного персоналу.

— Наша спільна робота сприяє відновленню здоров’я малечі, адже ми прагнемо, щоб усі дітки нашої країни були дужими, щасливими, жили в мирі та злагоді, — додав Володимир Жовнір.

 Відділ зв’язків з громадськістю Командування Об’єднаних сил ЗС України

Добавить комментарий