Ігор Ласточкін вперше розповів про батька та брата, які живуть в Росії

ІНШЕ…

Багато зірок українського шоу-бізнесу мають родичів, які живуть в Росії. Популярний актор та гуморист Ігор Ласточкін вирішив розповісти, в яких стосунках перебуває з батьком та братом.

За словами чоловіка, його рідні теж живуть в Росії. Відвертими подробицями Ігор Ласточкін поділився в новому інтерв’ю. Актор повідомив, що не спілкується ні з батьком, ні братом. Як виявилось, його рідні підтримують російську владу.

Після 24 лютого актор повністю обірвав з ними зв’язок. Також Ігор Ласточкін зізнався, що в нього завжди були складні стосунки з батьком. За словами актора, рідна людина страждала від алкогольної залежності. Це залишило відбиток на його родині.

Наразі батько Ігоря Ласточкіна вилікувався. Втім, тепер в нього нова залежність. Актор повідомив, що батько постійно надсилав йому повідомлення про російську владу. Він підсів на пропаганду й активно почав підтримувати Путіна.

З братом Ігор Ласточкін теж не спілкується. Актор зізнався, що постійно позичав йому гроші. А ще шоумен назвав свого брата справжнім ледарем. Ігор Ласточкін зізнався, що мріяв не про таку родину. За словами чоловіка, він не планує відновлювати стосунки з батьком чи братом.

Добавить комментарий